Kayseri Haber / Yaşam / İldem Park Servis Saatleri

İldem Park Servis Saatleri

Kayseri / İldem’de bulunan, ilk ve tek “Modern” konseptli AVM olma özelliğini bulunduran İldem Park AVM, 12 Mart 2017 tarihinde düzenlenen, görkemli törenle birlikte kapılarını Kayseri halkına açtı.

Açılış töreninde Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki yer aldı. Açılışın ardından ise yine muhteşem bir konsere ev sahipliği yapan İldem Park AVM’de Mustafa Ceceli sahne aldı.

İldem Park AVM Servis Saatleri ve Güzergahları:

Günden güne büyüme ve gelişme göstermekte olan Kayseri’ye yakışır şekilde bir AVM projesi olarak ön plana çıkan İldem Park AVM, Kayseri üzerinde bulunan ilk ve tek “Modern” konseptli AVM olma özelliğiyle kendini diğer AVM’lerden ayırıyor.

İldem Park AVM’de Simitçi Dünyası, E-Bebek, English Home, Usta Dönerci, Burger King, Sergio Ricci, Vodafone, Turk Telekom, Cinefora, Ewe Kayserigaz, Flormar, Watsons, beko, Lc Waikiki, Mavi, Komagene gibi birçok ünlü marka kendini göstermektedir.

Dünya veya Türkiye üzerinde ün salmış olan büyük markalara ev sahipliği yapmakta olan İldem Park AVM Kayseri üzerinde yıldızı parlayan İldem mahallesi üzerinde hizmet vermektedir ve ücretsiz servis araçları aracılığıyla günün her saati AVM’ye ulaşım imkanı sağlamaktadır.

İlk ve tek modern konseptli AVM olma özelliğini bünyesinde taşıyan İldem Park AVM, Kayseri halkına yönelik birçok ince ayrıntıyı AVM içerisinde kullanmaktan çekinmemiş. Ziyaretçilerin konforu açısından her türlü yardımın sağlamıştır. Aynı zamanda İldem Park AVM’de kapalı otopark hizmeti de ziyaretçilere verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Kayseri LPG Fiyatları 2018

Kayseri LPG fiyatları, her geçen gün artış gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir