Kayseri Haber / Gündem / İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İftar Yemeğini Asker ve Güvenlik Korucularıyla Birlikte Yaptı!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İftar Yemeğini Asker ve Güvenlik Korucularıyla Birlikte Yaptı!

İşişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şırnak’ta vazifelerini yerine getiren asker ve güvenlik korucularıyla birlikte iftar yemeğini yedi. Betüşşebap’taki ziyaretinin sonrasında helikopterle birlikte Çakırsöğüt Jandarma Komando Tugay Komutanlığı’na ulaşan Soylu’yu, Tugay Komutanı Tuğgeneral Ercan Yaşin misafir etti.

Ardından ise Jandarma Genel Komutanı Yaşar Güler, Vali Ali İhsan Su, 23. Jandarma Sınır Tümen Komutanı Tümgeneral Aydoğan Aydın ve tugay karargahına geçen Soylu, kuvvet komutanlarından brifing aldı.

Soylu, tugay yemekhanesinde jandarma özel harekat (JÖH), askerler ve güvenli korucularıyla birlikte yaptığı iftarla birlikte , terör örgütü PKK ile mücadele çok başarılı bir seyir izleyeceklerini vurguladı. Milletin arasında fitne ve fesat sokulmaya, kardeşliğin tamamen yıkılmaya çalışıldığını dile getiren Soylu, her şeyden önce görevlerinin bu birlik ve beraberliği bozdurmamak olduğunu iletti.

Milletin duasının her an, her saniye güvenlik güçlerinin arkasında olduğunun altını çizen Soylu, devletin de tüm imkanlarının ve kararlığının askerlerle olduğunu vurgularken, güvenlik güçleri tarafından yapılan kahramanlığın millete çok büyük moral verdiğini de askerlere ileterek yüzlerini güldürdü.

 

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir