Kayseri Haber / Medya / İçerde’den Türk Malına Şok Transfer!

İçerde’den Türk Malına Şok Transfer!

Show TV’de oynayan ve heyecanın asla hız kesmediği dizi “İçerde” de mafya babası Celal Duman’ın, Yeşim karakteriyle genç eşini canlandıran Gözde Kansu, Star TV ekranlarında eskiden reyting rekortmeni olan ve şuanda yeniden başlayak “Türk Malı” dizisinde oynayacak.

Başrollerini Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil, Asuman Dabak, Hasibe Eren gibi isimlerin yanında aynı zamanda İçerde dizisinde dikkatlerin üzerinde toplandığı Gözde Kansu da dizide rol olacak. İçerde’nin 39. bölümde final yapacağının iletilmesi üzerine Kansu, yeni projesi için kollarını sıvayacak.

23 Ağustos 1980 tarihinde İzmir’de dünyaya gözlerini açan Kansu, İzmir Tevfik Fikret Lisesi’nde lise eğitimini tamamladıktan sonra, yine İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Kansu, “Oyuncu Dükkanı” adlı kast ajansında yer almaktadır.

Şarkıcı Sıla’nın çocukluk arkadaşı olarak ön plana çıkan Gözde Kansu, iyi bir oyuncu olmasının yanı sıra çok iyi bir şarkı sözü yazarıdır da. Aynı zamanda “Haylaz Babam”, “Yeter Anne”, “Kurşun Yarası”, “Canım Annem”, “Cemile” ve “Mürüvvetsiz Mürüvvet” adındaki dizilerde oyunculuğuyla ön plana çıkan Kansu, “Issız Adam” ilmiyle de bilinirliğini Türkiye üzerinde artırmıştır. İçerde filminde ise Çetin Tekindor’un canlandırdığı Celal Baba karakterinin genç eşi olan Yeşim’i canlandıran Kansu, Türk malı dizisiyle birlikte sevenleriyle bir araya gelmeye devam edecek.

İlginizi Çekebilir

Saba Tümer Şok Geçirdi!

Ünlü sunucu Saba Tümer'in eski eniştesi Hasan Yamaç, İzmir Çeşme'de silahla kendi kafasına ateş etti ve intihar girişiminde bulundu. Hasan Yamaç, hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Şuanda hayati riski devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir