Kayseri Haber / Medya / İçerde 36. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

İçerde 36. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

39. bölümde final yapacak olan dizinin 36. bölüm fragmanı izleyicisiyle buluştu.

Show TV’nin Ay Yapım tarafından yapılan ve Pazartesi akşamlarının reyting rekorlarına ev sahipliği yapan dizisi “İçerde” nin 36.bölümünden fragman yayınlandı. Heyecanla beklenen İçerde’nin yeni bölümünde izleyicilerin karşı karşıya kalacağı sahneler neler?

Sarp ve Mert’in birbirine tam silah çektiği saniyede Coşkun’un “Umut’sun sen Mert!” demesi üzerine dizide akan sular duruyor. Kardeş olduklarını öğrenen iki başrol oyuncusunun muhteşem oyunculuğuyla yeni bölüm izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yayınlandığı ilk günden itibaren herkesin gönlüne taht kuran ve sürekli reyting 1.liği elde edilen İçerde dizisinin 35.bölümünde Yusuf Müdür’ü öldürmekle suçlanan Sarp’a Alyanak’ın yardım etmesiyle birlikte oyunun seyri tamamen celalin aleyhine sonuçlandı.

Sarp’ın Celal ile yaptığı telefon görüşmesinin tansiyonu yükselttiği bölümde Mert, Coşkun’dan aldığı beklenmedik bölümle birlikte büyük bir sarsılma yaşadı. Büyük heyecan içerisinde beklenen tarihi an ise final sahnesinde meydana geldi. Birbirlerini bulmak için nefes alan Sarp ve Umut Yılmaz Kardeşler, sonunda birbirlerine kavuştu ve sarıldılar.

İzleyicilerin duygusallık yaşadığı sahnede 2 ünlü oyuncu, oyunculuklarını bir kez daha konuşturarak takdire layık bir şekilde sahne yaptılar.

İlginizi Çekebilir

Saba Tümer Şok Geçirdi!

Ünlü sunucu Saba Tümer'in eski eniştesi Hasan Yamaç, İzmir Çeşme'de silahla kendi kafasına ateş etti ve intihar girişiminde bulundu. Hasan Yamaç, hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Şuanda hayati riski devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir