Kayseri Haber / Gündem / Huzurevi’nde Kalanlar Türk Halk Müziği Konserinde Stres Attılar!
HACI RUKİYE GAZİOĞLU HUZUREVİ SAKİNLERİ, ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (ERÜ) TIP FAKÜLTESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN TÜRK HALK MÜZİĞİ KONSERİNDE STRES ATTI. (ALİ GÖÇ/KAYSERİ-İHA)

Huzurevi’nde Kalanlar Türk Halk Müziği Konserinde Stres Attılar!

Hac Rukiye Gazioğlu Huzurevi sakinleri, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi aracılığıyla gerçekleştirilen Türk Halk Müziği konserinde stres attı. ERÜ Tıp Fakültesi tarafından “Hasret” temalı Türk Halk Müziği Konseri düzenlendi. Erciyes Üniversitesi 15 Temmuz Yerleşkesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen konsere, vatandaşlar çok büyük ilgi gösterdiler.

Hacı Rukiye Gazioğlu Huzurevi’nde yaşayanlar da salona gelerek konseri seyrettiler. Söylenen türkülere eşlik eden huzurevinde kalan bireyler, unutulmaz bir akşamı hafızalarına kazıdılar. Birbirinden güzel nitelikte olan eserleri hikayeleriyle birlikte seslendiren özel koro, izleyenlerden çok büyük alkışlar aldı.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir