Kayseri Haber / Gündem / Hürriyet Mahallesi’nde Eşini Bıçaklayan Koca Adliyeye Sevk Edildi!

Hürriyet Mahallesi’nde Eşini Bıçaklayan Koca Adliyeye Sevk Edildi!

Hürriyet’te ikamet eden ve 5 yıllık evli Şerife Burcu Bıyık ve Sadık Bıyık çifti, 2 gün önce akşam yemeğinde çıkan sözlü tartışmanın kavgaya dönmesiyle birlikte birbirilerine bıçak sapladılar. Yaralılardan koca Sadık Bıyık, tedavisinin tamamlanmasının hemen sonrasında polisler tarafından gözaltına alındı ve adliyeye sevk edildi. Şerife Burcu Bıyık’ın tedavisi hastanede devam ediyor.

Olay, 2 gün önce akşam saat 19:00’da merkez Melikgazi İlçesi’ne bağlı Hürriyet Mahallesi Cengiz Topel Caddesi Fatih Apartmanı’nda oluştu. 24 yaşındaki Şerife Burcu ve eşi 32 yaşındaki Sadık Bıyık, iddialar neticesinde yemek masasında tartışmaya başladılar. Sözlü tartışma ardından kavgaya dönüşünce çift ellerine aldıkları bıçaklarla birbirlerine saldırdı.

Vücudunun çeşitli yerlerine tam 7 bıçak darbesi alan Şerife Burcu Bıyık, sağ koluna saplanmış olan bıçakla birlikte Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Bıçaklanan eşi Sadık Bıyık ise evlerinin hemen yanında bulunan erkek kuaförüne kaçtı.

Bıçakla yaralanan Sadık da yine eşi gibi kuaföre çağrılan 112 acil sağlık ekipleri tarafından Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Servisi’ne kaldırıldı. Olayın ardından taburcusu verilen Sadık Bıyık, İl Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alındı. Bıyık emniyette olan işlemlerinin sonrasında Adliyeye sevk edildi. Olay sonucunda ağır yaralanan Şerife Burcu Bıyık’ın hayati riski devam ediyor. Genel Cerrahi Yoğun Bakım Servisinde olan tedavisi sürmekte.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir