Kayseri Haber / Medya / Hülya Koçyiğit Yoğun Bakımda!

Hülya Koçyiğit Yoğun Bakımda!

Usta sanatçı, akciğerinin sağ üst lobundaki kanserli bölge için New York’ta bulunan bir hastanede operasyon geçirdi.

Duymayan Kalmasın programının haberine göre, Türkiye saati ile saat 18.00’da ameliyat altına alınan Türk Sineması’nın akıllardan çıkmayacak isimleri arasında yer alan Hülya Koçyiğit’in ameliyatının yaklaşık olarak 2.5 saat devam ettiği ve ameliyat sonrası ise yoğun bakım ünitesine alındığı bilgisine ulaşıldı.

Hülya Koçyiğit, sosyal medya hesabından paylaştığı gönderisinde sevenlerinden dua beklentilerini iletmişti.

Usta sanatçının ameliyata girmeden önce durumunu Instagram hesabından paylaştı. Günün kendisi için çok zor bir gün olduğunu, sevenlerine güzel haberleri vermeyi umut ederek yazdığını ve hala New York’ta olduğunu belirtmişti. Akciğerinin sağ üst lobundaki kanserli bölge için Presbyterian Hospital’da Dr. Nasser Altorki ve ekibi tarafından yapılacak ameliyata girecek olduğunu söyleyen Koçyiğit, sevenlerinden kendi için dualarını esirgememelerini umut ettiğini, her zaman güzel dileklerde yanında bulunduklarını ve bunu hissettirdikleri için herkese ayrı ayrı teşekkür ettiğini dile getirdi.

Yakın arkadaşı Hülya Koçyiğit’in sağlık durumu hakkında bilgi edinen Filiz Akın ise yine sosyal medyadan, biraz önce televizyondan duyduğunu, telefonla ulaşamadığını ve o yüzden bu mesajı yazdığını dile getirirken, Akciğer’in kendini yenilemekte olan bir organ olduğunu, tıpta meydana gelen ilerlemelerle birlikte tedavinin de çok başarılı olduğunu vurguladı. İyi haberlerini beklediğini de sözlerine ekledi.

 

 

İlginizi Çekebilir

Saba Tümer Şok Geçirdi!

Ünlü sunucu Saba Tümer'in eski eniştesi Hasan Yamaç, İzmir Çeşme'de silahla kendi kafasına ateş etti ve intihar girişiminde bulundu. Hasan Yamaç, hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Şuanda hayati riski devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir