Kayseri Haber / Medya / Hülya Koçyiğit Sağlık Durumu İle İlgili Açıklama Yaptı

Hülya Koçyiğit Sağlık Durumu İle İlgili Açıklama Yaptı

ABD’nin New York şehrinde geçmiş olduğumuz haftanın başında akciğerinde yer alan kanserli bölge için ameliyat geçiren sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit, sosyal medya paylaşımıyla sağlık durumuna yönelik bilgi aktarımında bulundu.

Geçtiğimiz günlerde yoğun bakımda yapılan tedavisinin sonlandırılıp normal odaya çıktığı bilgisine ulaştığımız Hülya Koçyiğit, bir süre önce nefes almakta birtakım zorluklar yaşadığını sosyal medya üzerinden sevenlerine duyurmuştu. Bugün yapmış olduğu yeni bir paylaşımda ise, dayanılmaz ve şiddetli ağrılarının devam ettiğini tekrardan duyurdu.

Türk sinemasının efsane isimleri arasında, unutulmayacaklar köşesinde bulunan Hülya Koçyiğit, herkese hayırlı Ramazanlar dilediğini iletirken, hala hastanede olduğunu ama sevenlerine cevap verebiliyor olmanın sevincini yaşadığını kaydetti.

Ağrıları için epiduraldan verdikleri ilaçları kestiklerini ileten Koçyiğit, bu ağrıların dayanılmaz ve şiddetli olduğunu belirtti. Bunun yüzünden damardan ve ağızdan ilaç almaya ağrıları kesmesi için devam ettiğini belirtti. Henüz direni de çıkaramadıklarını belirten Koçyiğit, Özetle çok sıkıntısının olduğunu fakat sabrettiğini belirtti, şükrettiğini vurguladı. Bu mübarek günler çerçevesinde kendisine ulaşmaya çalışan sevenlerinin, dostlarının, ailesinin olduğunu, fanlarının olduğunu vurguladı. Herkesin direnme gücü verdiğini dile getiren Koçyiğit, kendisi için dua eden herkesten Allah’a dua etti. Allah’ın izni ve desteğiyle bu zor günleri geçirecek olduğunu belirten Koçyiğit, çünkü sevgilerinin, yaşam enerjisi olduğunun altını çizerek Sevgilerimle deyip konuşmasını tamamladı.

İlginizi Çekebilir

Saba Tümer Şok Geçirdi!

Ünlü sunucu Saba Tümer'in eski eniştesi Hasan Yamaç, İzmir Çeşme'de silahla kendi kafasına ateş etti ve intihar girişiminde bulundu. Hasan Yamaç, hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Şuanda hayati riski devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir