Kayseri Haber / Kayseri / Hisarcıklı Gençler, Futbol Sahası İstiyor!

Hisarcıklı Gençler, Futbol Sahası İstiyor!

Hisarcık Spor Kulübü Başkanı ve Erciyes Mahallesi Muhtarı Nazım Söğüt, bizzat Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Kılıç’ın ağzından, Hisarcık’ta bulunmakta olan eski futbol sahasını kaldırıp, onun yerine yeni bir futbol sahası ve sosyal tesis yapacak olduklarının sözünü aldıklarını aktardı. Şimdi futbol sahasının bir an önce yapılmasını sabırsızlıkla beklediklerini dile getirdiler.

Kulüp Başkanı Söğüt, kayak sporu kapsamında 50 yıllık tecrübe ve 50 yıla dayanan başarılarının yer aldığını, kayak yarışları denildiğinde akla gelen ilk kişilerin Kayseri üzerinde Hisarcıklı kayakçıların olduğunu vurgulayarak, daha önceki sezonlarda futbol branşında faaliyetlerini devam ettirdiklerini şimdi ise tekrardan kayak üzerinde olan azim ve başarılarını futbola taşımak için tekrardan halk ve sporcular tarafından, yapılacak olan sahanın bekleyişinin devam ettiğini vurguladı.

Yapılan görüşmelerin sonucunda Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’tan ve değerli başkan yardımcılarından söz aldıklarını aktaran Söğüt, Hisarcık’ta yer alan eski futbol sahasının kaldırılıp, eski sahanın yerine yeni futbol sahası ve sosyal tesis yapılması yönünde söz aldıklarını aktarırken, futbol sahasının yapılacak olduğu günü iple çektiklerini ve bu kapsamda çok büyük sabırsızlık içerisinde olduklarını aktarırken, bir an önce sahanın faaliyete açılıp, spora açık hale getirilmesi isteklerinde olduklarını belirtti.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir