Kayseri Haber / Gündem / Hikmet Çocuk Kulübü 10.Yılını Tamamladı!

Hikmet Çocuk Kulübü 10.Yılını Tamamladı!

Bu yıl 10. su gerçekleştirilen Hikmet Çocuk Kulübü piknik ve yıl sonu kapanış programına öğrencilerin dışında grup sorumlusu ve anneler ve eğiticiler katılım gerçekleştirdi.

Yıl içerisinde her hafta sonu düzenli bir şekilde gruplar oluşturarak kendi evlerinde Kuran-ı Kerim ve dini bilgiler öğrenme yolunda  emin adımlarla ilerleyen Hikmet Çocuk Kulübü Evde Karakter Eğitimi Öğrencileri, ebeveynleri ile birlikte üzerlerinden bir yılın yorgunluğunu  attılar.

Geçtiğimiz gün, Gesi Piknik Alanı’na, direkt olarak mahallerinden servisle birlikte taşınan 200 kişi civarında kulüp öğrencisi ve ebeveynleriyle birlikte eğitimcileri, çok güzel bir havanın tadını çıkardı. Aynı zamanda Gesi Piknik alanında toplu olarak tramboline binen kulüp üyelerine asla unutamayacakları bir gün altına imza attılar.

İlim Hikmet Vakfı organizasyonunda Evde Karakter Eğitimi çalışmasına katılım gösteren öğrenciler, vakıf konferans salonu genelinde hazırladıkları gösterilerinin sergilemesini yaptı. Program, Vakıf Müdürü Faruk Keklik ve Komisyon Başkanı Ayşe Sağlam tarafından yapılan konuşmalarla birlikte tüm yıl meydana gelen faaliyetlerden söz ederken, velilere yapılan desteklerden dolayı teşekkürde bulundu.

Konuşmalarının devamında Suriyeli öğrenciler tarafından birinin okuduğu Kuran-ı Kerim tilaveti dinleyenleri duyguya boğdu. Programın devamında öğrenciler, hazırladıkları oratoryo, biyografi, ilahi ve şiir gibi sunumlarını yaptı.

 

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir