Kayseri Haber / Gündem / Her Zaman Yanındayız Proje Ekibi Ayşepınar Mahallesine Gitti!

Her Zaman Yanındayız Proje Ekibi Ayşepınar Mahallesine Gitti!

En son olarak Ayşepınar mahallesi üzerinde toplam olarak 110 adet öğrenciye, saç kesim ve akım çalışmaları yaptılar. Söz konusu çalışmalarını tamamlayan proje kapsamında görevli olan ekip, diğer mahalleler üzerinde de benzer çalışmaların oluşacağını vurguladı. Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Bu söz konusu projenin gerçekleşmesi birlikteliğinde Develi’nin çok güzel bir hizmetle baş başa kaldığını aktardı.

Kendilerinin bu toplumda yaşadığını varsaydıklarını belirten, ve bu durumu akıllarından çıkarmadıklarının altını çizen Cabbar, hele de bu toplumda yönetici konumundalar ise herkese sahip çıkmak zorunda olduklarının altını defalarca kez çizdi.

Bu proje çerçevesi dahilinde Develi’de yer alan ve tespiti gerçekleştirilen aynı zamanda da  tespit edilecek olan hemşehrilerinin kişisel bakımlarının yapılmaya başlanmış olduğunu açıkladı. Aynı zamanda proje kapsamında çalışma gerçekleştiren uzmanlar aracılığıyla da ruhsal destek de verilerek, hayata yönelik motivasyonlar artışa geçerek her zaman yanlarında olduklarını belli ediyorlar.

Gönüllük kanununa dayalı olarak meydana gelen bu sosyal sorumluluk projesinin hazırlanmasında ve hayata geçirilmesinde baştan aşağı emeğe geçen tüm kamu kurum ve kuruluşlarına aynı zamanda kişisel şahıslara birer birer teşekkürlerini iletti.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir