Kayseri Haber / Gündem / Hayvan Otlatma Kavgası Kanlı Bitti!

Hayvan Otlatma Kavgası Kanlı Bitti!

Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde iki farklı grup arasında hayvan otlatma problemi yüzünden çıkan sözlü kavganın büyümesi üzerine fiziksel kavga başladı. Ardından ise söz konusu kavgada 2’si tüfekle 4 Suriye uyruklu şahıs yaralandı.

Alınan bilgilere göre, Yıldırım Beyazıt Mahallesi Taşlı Sokak üzerinde gelişen olayda önceden aralarında hayvan otlatma meselesi yüzünden gerginlik olduğu söylenen iki grup arasında kavga çıktı. Çıkan kavgada 2’si tüfekle 4 Suriye uyruklu şahıs yaralandı.

Durumun hemen yetkililere bildirilmesinin ardından olay yerine gelen çok sayıda polis ve sağlık ekipleri çevrede yoğun güvenlik önlemleri aldı. Sağlık ekipleri yaralanan R.M., H.M., F.G., M.H.’yi ambulanslarla birlikte hastanelere kaldırdı.

Polis ekipleri, olay yerinde inceleme gerçekleştirirken, olaya karıştığı iddia edilen Baba H.S. ile kendi çocukları T.S. ve S.S.’yi suç aletiyle birlikte gözaltına aldılar.

Olaya yönelik soruşturma başlatıldı.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir