Kayseri Haber / Kayseri / Hayatını Kaybeden Kayserili Özel Harekat Polisi Defnedildi!

Hayatını Kaybeden Kayserili Özel Harekat Polisi Defnedildi!

Kayseri’de dün akşam saatlerinde meydana gelen trafik kazası sonucunda hayata gözlerini yuman İbrahim Çınar, düzenlenen cenaze töreninin ardından defnedildi.

Kayseri – Sivas karayolu Bünyan yol ayrımında dün akşam saatlerinde gerçekleşen trafik kazası sonucunda, özel harekat polisi olarak görev yapmakta olan 26 yaşındaki genç İbrahim Çınar, sürücü koltuğunda oturmakta olduğu 06 SD 947 plakalı araçla birlikte şarampole yuvarlandı.

Araç içerisinde olay yerinde hayatını kaybeden şehit İbrahim Çınar’ın yanı sıra uzman onbaşı M.C.K ve T.T. ise yaralı olarak bulunmuştu. Özel Harekat polisi olan Çınar için bugün Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü önünde tören yapıldı.

Kayseri İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular, acılı aileye teselli verirken, törende Çınar’ın özgeçmişine dair bilgi aktarımında bulunuldu. Kuranı Kerim’in okunmasının hemen sonrasında Çınar’ın Türk Bayrağı’na sarılı olan tabutu namazın kılınacak olduğu Hunat Camii’ne kaldırıldı.

Şehit özel harekat polisi Çınar adına öğle namazına müteakip olarak kılınan cenaze namazında Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, Melikgazi Kaymakamı Erkaya Yırık, İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular merhum polis memuru İbrahim Çınar’ın babası Ali Çınar ve yakınları, meslektaşları ile askeri erkan ve vatandaşlar yerini aldı.

Törene aynı zamanda aynı araç içerisinde yaralı olarak kurtulan Musa Can Kekikli’de yaralı bir şekilde katıldı. İl Müftüsü tarafından kıldırılan cenaze namazının sonrasında Merhum polis memuru Çınar, İldem Mezarlığı’na defnedildi.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir