Kayseri Haber / Gündem / Hastaneye Yetiştirmek İsterken Kazaya Sebebiyet Verdi!

Hastaneye Yetiştirmek İsterken Kazaya Sebebiyet Verdi!

Kayseri’de bir yakınını acilen hastaneye yetiştirmek isterken, kırmızı ışık ihlali yapan bir araç sürücüsü, yeşil ışıkta geçen diğer aracın direğe çarpmasına sebebiyet verdi. Kaza sonucunda 1 kişi yaralandı.

Alınan bilgiler neticesinde, Kocasinan İlçesi Erkilet Bulvarı ile Barış Manço Caddesi’nin kesiştiği kavşakta meydana gelen trafik kazası sonucunda, hastaneye yetişmeye çalışan H.B’nin direksiyon koltuğunda olduğu 38 KC 387 plakalı otomobilin kırmızı ışık ihlali yaptığı bildirildi.

Kavşakta kendisine yeşil ışık yanmakta olan 02 ABD 061 plakalı aracın sürücü koltuğunda oturan Y.U.K’nin ise kırmız ışıkta geçtiği iddia edilen 38 KC 387 plakalı araca çarpmamak için refüje çıktığı ve ardından da direğe çarparak durabildiği öğrenilen bilgiler arasında.

Meydana gelen olayda 02 ABD 061 plakalı otomobilde bulunan L.K. kazadan yarar alırken, 38 KC 387 plakalı araçtaki hasta ve kazada yaralanan L.K. olay yerine sevk edilen ambulanslarla birlikte acilen hastaneye kaldırıldı.

38 KC 387 plakalı aracın şoför koltuğunda oturan H.B., kaza anını, Erkilet Bulvarından bir hastayı doğumevine yetiştirecekken, Işıklara hiç bakmadığını ve bakmadan geçmek istediğini anlatırken, 02 ABD 061 Plakalı aracın sürücüsü Y.U.K ise kendisine yeşil ışık yandığını, tüm araçların durduğunu fakat kendisinin aniden önünde çıktığını, çarpmamak için elinden gelen her şeyi yaptığını aktardı.

Yetkililer, olayla ilgili olarak incelemenin başladığını iletti.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir