Kayseri Haber / Gündem / Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şubesi Seçim Sonuçları Açıklandı!

Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şubesi Seçim Sonuçları Açıklandı!

Bir oy farkla Üçkan Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şubesi başkanı oldu.

Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şubesi 6. Olağan Genel Kurulu sonrasında Yılmaz Üçkan Başkan olarak seçilirken, mevcut başkan Ali Yavuz ilk dernek üyesi gazi Yılmaz Üçkan arasında geçmiş olan seçimi 124’e 123 Yılmaz Üçkan kazandı.

Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şubesi yeni başkanı olarak seçilen derneğin ilk üyesi gazi Yılmaz Üçkan’ın yönetim listesi şu şekilde:

Yönetim Kurulu asil: Zeki Yabangülü, Ahmet Saraç, Tülay Çetinkaya ve Selim Özdoğan’dan oluşurken Denetim Kurulu Asi’i Ai Akalın ve Necla Yakut’tan aynı zamanda da Mustafa Tanrıkulu’ndan oluşuyor.

Disiplin Kurulu Asili’nde ise yer alanlar içerisinde İsmail Keleş, Kubilay Sert ve Zümrüt demir kendini gösteriyor. Aynı zamanda Genel Merkez delegeleri olarak seçilen kişiler, Doğan Yegül, Serdar Samen, Kubilay Sert ve İsmail Keleş beraberinde Abdullah Karakoyunlu olarak belirlendi. Aynı zamanda delegeler arasında Sabriye Öner’in ismide yer alıyor.

Yönetim Kurulu yedeğinde, Sevim Çiftçioğlu ve Orhan Duman yer alırken bunların beraberinde Kazım Güzel, Doğan Çelik, Recep Variyenli kendini gösteriyor. Denetim Kurulu yedeğinde ise Emine Yılmaz, Ai Ünal bulunuyor ve bunların devamında Orhan Hayati’de denetim kurulu yedeğinde bulunanlar arasında yer alıyor.

Disiplin Kurulu yedeğinde ise Ayşe Yıldırım, Alper Doğan ve Mehmet Yörükoğlu kendini gösteriyor. Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şubesi Başkan ve Yönetim Listesi bu şekilde belirlendi.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir