Kayseri Haber / Kayseri / Halaçoğlu, Mücadelesine Türk Milliyetçisi Olarak Devam Ettiğini Açıkladı!

Halaçoğlu, Mücadelesine Türk Milliyetçisi Olarak Devam Ettiğini Açıkladı!

MHP Merkez Disiplin Kurulu kararı kapsamında Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, Isparta Milletvekili Nuri Okutan ve parti üyesi Sinan Oğan beraberinde partiden ihracı verilen Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

Artık, mücadelesine bir Türk milliyetçisi olarak devam ettiğini ve bu kapsamda kuvayımilliye ruhuyla hareket edeceğini aktardı.

Dün MHP Genel Merkezi’nden alınan açıklama kapsamında partiden ihraç edildiğini aktaran Halaçoğlu, Partiden ihraç edildiğini fakat kimsenin kendisini, vatan severlikten, milliyetçilikten ve ülküsünden Allah’tan başka kimsenin ayıramayacağını vurguladı.

Dün nasıl milletvekili olarak görev yapıyorsa, bugünde Türk milletinin milletvekili olarak devam ettiğini ve bu şerefli görevi sürdüreceğini açıkladı. Ülkenin ve halkın geleceği adına daha özgür bir şekilde hayır için mücadele edecek olduğunun altını çizdi.

Ardından, madem ülkücü değilim, maden MHP’li değilim ve partiden ihraç edildim, kimsenin ülkücü adı altında beni yargılamasını istemiyorum diyen Halaçoğlu, tüm rütbelerine bırakmış olduğunu ve mücadelesine Yusuf Halaçoğu ismiyle Türk Milliyetçisi olarak kuvayımilliye ruhuyla devam ettiğini açıkladı. 13 Mart Pazartesi günü saat 12:00’de basın toplantısını yapacağını duyurdu.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir