Kayseri Haber / Kayseri / Hacılar Belediyesi İftar Yemeğinde Buluştu

Hacılar Belediyesi İftar Yemeğinde Buluştu

Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, Belediye Meclis Üyeleri ve belediye çalışanları iftar yemeğinde bir araya geldiler. Başkan Ekici iftar yemeğinde yaptığı açıklamada, tüm personelin Hacılar’ın gelişmesinde emeği olduğunu söyleyerek teşekkür etti.

Hacılar Belediyesi Düğün salonunda gerçekleştirilen iftar yemeğinin ardından bir konuşma yapan Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, Yerel yönetimlerin futbol takımı gibi ekip ruhu ile çalıştığını söyledi. Başkan Ekici sözlerine şöyle devam etti; “Yardımcılarımız, meclis üyelerimiz, daire müdürlerimiz ve çalışan siz değerli personelimizle ekip halinde çalışıyoruz. Sizlerin başarılı çalışması bizleri gururlandırıyor, onurlandırıyor. Anayasa değişikliği halk oylamasında yüzde 83,2 ile Kayseri’de birinci olmamızda, Türkiye’de dereceye girmemizde sizlerin de etkisi var. Ben bu nedenle sizlere teşekkür ediyorum. Çalışmalarınızda başarılılar diliyorum. Ramazan birlik demek, hoşgörü demek, kardeşlik demek, yardımlaşma demek. İnşallah çevremizdeki yardıma muhtaç olanlara ulaşalım onlara yardım edelim. Ulaşamadığınız kişiler olursa bizlere bildirin bizler ulaşmaya çalışalım. Rabbim senesine sağlık ve sıhhatle kavuştursun.”

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir