Kayseri Haber / Emlak Haberleri / GYODER Yeni Başkanını Belirledi!

GYODER Yeni Başkanını Belirledi!

Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği Olağan Genel Kurulu’nda HALK GYO Genel Müdürü Dr. Feyzullah Yetgin, GYODER’in yeni başkanı seçildi. Yetgin, Türkiye üzerinde gayrimenkul sektörünün gelişim göstermesinde en önemli rol oynayan GYODER’in, sektörde değişime imza atmayı büyük bir hızla devam ettirecek olduğunun altını çizdi.

Genel Kurul’a katılım gerçekleştiren üyelere, gerçekleştirdikleri önemşi çalışmaları ileten 2013- 2017 dönemi başkanı Aziz Torun ise, Son derece verimli geçen bu dönemlerle GYODER’in sektörde söz sahibi olduğu bir konuma ulaştığını iletti. Yönetim kurulunun vizyon ve tecrübeleriyle, aynı zamanda üyelerinde verdiği desteklerle, sektörde var olan değişim ve gelişimin mimarı olarak ön plana çıktıklarına değinen Torun, Geniş katılımlı ve çok geniş tabanlı bir yapı meydana getirilip, her ölçekli bölgeden, her sektörel disiplinden temsilcilerin, yönetimde ve komitelerde bulunmasının, onların bilgi ve deneyimlerden fayda sağlanılmasının gerekli olduğunu iletti.

Genel kurul neticesinde, GYODER Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini Aziz Torun’dan devralan Halk GYO Genel Müdürü Dr. Feyzullah Yetgin, Türkiye’de gayrimenkul sektörünün gelişiminde çok önemli bir rol oynayan GYODER’in, bundan sonra da sektörde değişim ve gelişimler altına imza atmaya devam edeceğini dile getirdi. Gayrimenkul sektörünün gelişim göstermesi için azimle, el birliğiyle çalışmalara devam edeceklerini vurguladı.

İlginizi Çekebilir

ERK GYO 38.Cadde Projesinde Ön Talep Toplamaya Başladı İşte Örnek Daire ve Planlar

Gelişen teknolojinin ve buna bağlı olarak insanların alışkanlıklarının tamamen baştan aşağı her gün yenilenmesinin sonucunda farklı bir şeyler ortaya çıkarmak amacıyla Kayseri / Talas'ta konumlandırılan 38. Cadde adı verilen proje, modern, elit ve lüks yaşamın kapılarını yatırımcılarına açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir