Kayseri Haber / Medya / Güzel Oyuncu Gizem Karaca Ameliyata Girdi!

Güzel Oyuncu Gizem Karaca Ameliyata Girdi!

Takvim tarafından paylaşılan habere göre, uzun süredir dizinde var olan ağrılardan şikayetçi olan güzel oyuncuya menisküs olduğu yönünde teşhis konuldu. Bunun üzerine Karaca, dün ameliyat masasında bu sebepten ameliyat oldu.

Ünlü oyunun başından evleneceği Kemal Ekmekçi 1 saniye bile ayrılıp, bir yere gitmedi. Gizem Karaca’nın yakınları hastaneyi çiçek bahçesi haline getirirken, görümcesi tarafından gönderilen çikolata herkesin yüzünü güldürdü. Kemal Ekmekçi’nin ablası tarafından gönderilen çikolatanın üzerinde “çürük gelin geçmiş olsun” yazıyordu.

Gizem Karaca 9 Temmuz 1992 İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır. Gizem daha 7 yaşındayken Amerika  Florida’ya taşınmışlardır. Eğitimini orada tamamlayan güzel oyuncu, İlkokul 2.sınıfa kadar İstanbul’da eğitim gördükten sonra 6 yıl boyunca Florida, 2 yıl Kanada derken toplam olarak 13 okul değiştirmiştir.

Türkiye’de başladığı ilkokula, New York’da devam eden usta oyuncu, Florida’da bu ilkokulu bitirdi. 2007 yılında 14 yaşındayken İstanbul’a geri dönen güzel oyuncu, lise öğrenimini İstanbul’da bitirdi. 2010 yılında ise İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü kazandı. 2011 yılında bağlı olduğu Uğurkan Erez ajansı güzel oyuncunun güzellik yarışmasına girmesini isteyince, güzel oyuncu hazırlık sınıfından sonra okulu dondurdu. Muhteşem Yüzyıl dizisinin ilk 4 bölümünde figüran olarak görev alan güzel oyuncu, 2011 yılında Miss Turkey yarışmasına katıldı ve 2 .oldu. 2012 yılında Eve Düşen Yıldırım adlı dizide başrol oyunculuğunu aldı. Emir’in Yolu adlı dizide başrol oynayan güzel oyuncu, New York Film Akademisi’nde oyunculuk eğitimi de aldı ve ardından ise Türkiye’ye geldiğinde Benim Hala Umudum Var adlı dizide Şükrü Özyıldız ile başrol oynamıştır. Gizem Karaca 2014 yılının Haziran ayında ise Güzel Köylü adı dizide Mehmet Ali Nuroğlu ve Berk Cankat ile başrol paylaşmıştır.

İlginizi Çekebilir

Saba Tümer Şok Geçirdi!

Ünlü sunucu Saba Tümer'in eski eniştesi Hasan Yamaç, İzmir Çeşme'de silahla kendi kafasına ateş etti ve intihar girişiminde bulundu. Hasan Yamaç, hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Şuanda hayati riski devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir