Kayseri Haber / Emlak Haberleri / Gültepe Bulvarında Çalışmalar Devam Ediyor!

Gültepe Bulvarında Çalışmalar Devam Ediyor!

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılmakta olan ve şehrin doğu ve batı güzergahında yer alan en güçlü akslardan biri olacak olan Gültepe Bulvarı üzerinde çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor. Bir yandan yol çalışmaları süregelirken aynı zamanda yol güzergahının kamulaştırılması adına yapılan evlerin yıkım işleri devam ediyor.

Gültepe Bulvarı’nın hemen tamama erdirilmesi adına çok yoğun bir emek, gayret ve özen gösteriliyor. Bu kapsamda temeli 5 Ağustos 2016 tarihinde atılmış olan 2.700 metre uzunluğu bulunmakta olan yolda çok önemli adımlar atılırken, büyük bir aşama da kaydedilmiş durumda.

Mustafa Kemal Paşa Bulvarıyla Aşık Veysel Bulvarı arasında köprü konumunda bulunacak olan ve 50 metre genişliği olan yolda toprak işlemleri devam ederken aynı zamanda asfalt çalışmaları da büyük bir hızla devam ediyor. Bununla birlikte güzergah üzerinde bulunan kamulaştırılması yapılmış olan evlerin yıkım işlemleri de çok büyük bir hızla devam etmekte. Bu yıl içerisinde çalışmaların tamamlanacak olduğu ve hizmete açılacak olan Gültepe Bulvarı, Kayseri trafiğine çok büyük ölçüde rahatlatırken söz konusu proje Gültepe Bulvarı Kayseri’ye tam 45.000.000 TL’ye mal oluyor.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir