Kayseri Haber / Gündem / Grup CTE, Talas’ta Konser Verdi!

Grup CTE, Talas’ta Konser Verdi!

Adını ceza ve tevkif evlerinden alan ve infaz koruma memurlarından bir araya gelen “Grup CTE” Anadolu rock ekibi Talas Belediyesi’nin verdiği katkılarla birlikte Talas’ta çok coşkulu bir konser altına imza attı.

Kültürel etkinliklere hayatın her alanında ve her saniye çok büyük oranda değer ve önem verdiklerini belirten Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kendilerini kırmayarak Talas’a gelen Adalet Bakanlığı’nda kendileri gibi memur olan grup üyelerine teşekkürlerini iletti.

Geçilen hafta Ayna grubunu misafir ettiklerini ileten Palancıoğlu, bugün de CTE Grubunu misafir ettiklerinin altını çizdi. Talas Belediyesi olarak birçok etkinlik altına imza attıklarını vurgulayan Palancıoğlu, Bunların tamamının, halk için, birlik ve beraberlik için, bu ülkenin mutluluğu  için, geleceği için olduğunu dile getirdi. Bu sayılanlar için gerekli tüm fedakarlıklarla birlikte çeşitli etkinliklerin de bu dahilde yapıldığını iletti.

Allah’tan birlik ve beraberliği korumasını ve bozmamasını diledi. Gençlerin bu ülkenin geleceği olduğu noktasına da değinen Palancıoğlu, onun için hep beraber bu ülkeyi en üst noktaya taşımanın gençlerle mümkün olacağını, çünkü geleceğin gençlerin elinde olduğunu, en iyi şartlarda eğitim verilmesinin gerekli olduğunu vurguladı.

Konserde bir konuşma yapan Grup CTE ise dizi ve filmlerde anlatılmakta olan gardiyan karakteriyle asla benzer taraflarının bulunmadığını, donanımlı ve eğitimli bir teşkilatlarının bulunduğunu, İnfaz Koruma Memuru’nun da aileleri, çocukları ve duyguları olan normal insanlar olduğunu belirttiler.

2 saate yakın sahnede seyircileri eğlendiren Grup CTE, sevilen şarkılardan meydana gelen repertuvarını dinleyicilerin beğenisine sundu.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir