Kayseri Haber / Kayseri / Görenler inanamadı, Kavanozu 200 TL

Görenler inanamadı, Kavanozu 200 TL

Kayseri Pınarbaşı’nda bal üreticiliği yapan Aslan Candan daha önce denenmemiş bir sistemle bal üreterek, siparişlere yetişemediğini belirtti. Kara kovan sepetlerin de ürettiği balı artık, cam kavanoz da üreten Aslan Candan, ” Görenler hayret içerisinde kalıyor ” dedi. Daha önce sepette ve tahtada üretilen bal için, neden kavanozda da olmasın diye düşündük ve uyguladık. Cam kavanoz da daha sağlıklı, daha doğal ve daha lezzetli olduğunu belirten Aslan Candan, cam kavanoz da diğer sistemlere göre arının daha uzun süre de balı yaptığını ekledi.

İlk üretimimiz olmasına rağmen, 50 şişeden fazla sattık ve talep çok yüksek diye belirtdi. Bu sayının daha yükseleceğini söyleyen Aslan Candan, cam kavanoz da üretilen balın daha doğal ve katkısız olduğunu belirtti. 1 kavanoz balın fiyatının ise 175 – 200 TL olduğunu belirtti.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir