Kayseri Haber / Eğitim / Google ve TOBB Dijital Atölye Projesi Eğitimi KTO’da Düzenlendi!

Google ve TOBB Dijital Atölye Projesi Eğitimi KTO’da Düzenlendi!

KTO Eğitim Salonu’nda düzenlenen eğitimde konuşma gerçekleştiren KTO Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, İnternet ve dijital teknolojilerin 20. yüzyılın en iyi ve önemli keşfi olduğunu ve 21. Yüzyılı iletişim çağı haline getirerek insan yaşamını etkisi altına aldığına değindi.

Dijital teknolojiler son zamanlarda gerçekleşen gelişmelerle çok hızlı bir şekilde günlük hayatın ve iş yaşamının ayrılmaz, kopamaz bir parçası durumunu almıştır. Çok büyük ve hızlı bir şekilde gelişim gösteren ve her geçen gün hayatın tüm alanlarında aktörlerin küresel anlamda bir adım önde durabilmesine de yeni adımlar atmasını zorunlu tuttuğunu iletti.

E-Ticaretin çok büyük önem arz ettiğini belirten Hiçyılmaz, E-Ticaretin her geçen gün artış gösterdiği günümüzde küresel ekonomik yapı kobilerinin ve işletmelerin, hatta en ufak ticarethanelerin bile kendisini yenilemesini zaruret haline getirdiğini belirtti. Teknolojiye uyum sağlayarak ve bu uyum beraberinde dijital yapıyı oluşturarak becerilerini artırma yoluna giden şirketlerin, ekonomik anlamda kendilerine çok daha iyi bir duruş seçtiklerini aktaran Hiçyılmaz’ın konuşmasının ardından Google Türkiye temsilcileri tarafından KTO üyelerine projeye ilişkin bilgi aktarımında bulunuldu.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir