Kayseri Haber / Sağlık / Göğsündeki Dövmeyi Ortadan Kaldırmak İçin Az Kalsın Ölüyordu!

Göğsündeki Dövmeyi Ortadan Kaldırmak İçin Az Kalsın Ölüyordu!

Tayland’da ikamet eden 21 yaşındaki Pasuda Reaw, işyerinde profesyonel görünmek için dövmesinden kurtulmak istedi. Genç kız, mürekkep pigmentlerini cildin yüzeyine çıkardığı ve bununla birlikte kolay bir şekilde soyulmayı sağladığı iddia edilen bir yönteme başvurma kararı aldı.

Yöntemi uyguladıktan birkaç gün sonra ise kimyasalı uyguladığı bölgelerde şiddetli acı ve kaşıntı şikayetleri yaşamaya başladı. İki ay sonra ise yaşadığı acılar hayatına bir cehennem havası kattı. Genç kızın cildi tamamıyla soyuldu ve genç kızda çok korkunç bir yara izi kaldı.

Pasuda Reaw, lazer yaptırmama sebebinin çok pahalı olduğunu söyledi. Fakat şuanda çok pişman olduğunu dile getirdi. Bazen kaşıntı ve ağrının dayanılmaz seviyelere çıktığını vurguladı.

Bu kimyasal yöntemi kimseye tavsiye etmeyen Reaw, fotoğraflarını başkaları da aynı tuzağa düşmesin diye itinayla paylaşmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Tuz Tartışmasına Kayseri’de Girdi!

Son günlerde gündeme hızla oturan ve her doktorun farklı bir şey söylediği tuz tartışmasına yönelik Kayserili doktordan açıklama geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir