Kayseri Haber / Medya / Gençler En İyileri Seçtiler!

Gençler En İyileri Seçtiler!

Türkiye’de yapılan en kapsamlı kategori oylamasını barındıran Türkiye Gençlik Ödülleri, iş sanat ve spor camiasından birçok ismi aynı çatı altında topladı.

Gecede yılın en iyi kadın oyuncusu olarak seçilen isim Hande Erçel oldu. Hande Erçel törene göğüs dekolteli bir elbiseyle katılım gerçekleştirdi. Yeni sezonda ekranlarda olacağını belirten güzel oyuncu, Yakında uzakdoğu tatili yapacağına yönelik bir açıklama yaptı.

Törende ödülünü yeşilçamın efsane ismi Nuri Alço’nun elinden alan Hande Erçel, ödülünü alırken gülme krizi yaşarken, Alço’ya, elinizden ödül almak çok güzel dedi. Törende, En İyi Ana Haber ödülü ise Show TV Ana Haber’e takdim edildi.

Törende aynı zamanda tüm EN’Ler şu şekilde yerini aldı.

En iyi şarkıyı gençler Buray isimli şarkıcının çıkardığı Aşk mı Lazım? şarkısı olarak seçerken, En iyi çıkış yapan sanatçının ise Kalben olarak ön plana çıktığını ilettiler.

En iyi erkek sanatçı harun kolçak olarak belirirken, en iyi kadın sanatçı ise Derya Uluğ olarak ön plana çıktı. En iyi kadın sinema filmi oyuncusu son zamanlarda sıkça gündeme gelen Fahriye Evcen seçilirken, İçerde dizisiyle gönüllere bir kez daha taht kurmuş Çağatay Ulusoy en iyi erkek sinema filmi oyuncusu seçildi.

Aynı zamanda en iyi erkek dizi oyuncusu Tolga Sarıtaş olurken, en iyi kadın dizi oyuncusu ise Hande Erçel oldu.

İlginizi Çekebilir

Saba Tümer Şok Geçirdi!

Ünlü sunucu Saba Tümer'in eski eniştesi Hasan Yamaç, İzmir Çeşme'de silahla kendi kafasına ateş etti ve intihar girişiminde bulundu. Hasan Yamaç, hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Şuanda hayati riski devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir