Kayseri Haber / Gündem / Genç Kız, Kamyonun Altında Kalmaktan Saniyelerle Kurtuldu!

Genç Kız, Kamyonun Altında Kalmaktan Saniyelerle Kurtuldu!

Kayseri’de, yolun karşısına geçmeye çalışan bir genç kız, kamyonun altında kalmaktan son anda kurtuldu.

Kayseri’de, Kızılırmak Caddesi üzerinde karşıdan karşıya geçmeye çalışan genç kızın, kamyonun altında kalmaktan saniyelerle kurtulduğu an saniye saniye güvenlik kameraları tarafından kayıt altına alındı.

Alınan bilgilere göre, Kızılırmak Caddesi üzerinde meydana gelen olayda, bir kafeden erkek arkadaşıyla birlikte çıkan genç kız, karşıdan karşıya geçerken bir diğer arkadaşının çantasını unuttuğunu söyledi. Dalgın olan genç kız, trafiğe hiç bakmadan, karşıdan karşıya geçmek amacıyla direkt olarak yola kendini atınca, kamyon şoförü aniden frene bastı. Bir anda kamyon ile arasında ramak alan genç kız, neye uğradığını şaşırırken, kızın erkek arkadaşı ise kamyon şoförüne sesini yükseltip, el ve kol hareketleri yaparak tepkisini gösterdi.

Olayın ardından kız hala olayın şokunu yaşarken, erkek arkadaşı kızı sakinleştirmeye çalıştı.

Olay Kızılırmak Caddesi, Cafeler’in olduğu bölümde meydana geldi, ölümden kıl payı kurtulan genç kız, kamyon şoförünün dikkatli olmasıyla birlikte ezilmekten saniye farkıyla kurtuldu.

İlginizi Çekebilir

3 Kuşak Fenerbahçeli Aile, O Fotoğrafın Hikayesini Anlattı!

Fenerbahçe basketbol takımının Final Four'daki şampiyonluğundan birkaç gün sonra Kars Kocaköy'de ikamet eden 3 kardeşin, küçülmüş sarı - lacivert kazaklarıyla çekilen fotoğrafı Twitter'de gündemden düşmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir