Kayseri Haber / Gündem / Fuarların Şehri Kayseri!

Fuarların Şehri Kayseri!

Bu duruma gelmesinin kesinlikle tesadüf olmadığını ileten Büyükkılıç, özellikle son 15 yıldır Kayseri belediyeleri tarafından yapılan yatırım ve verilen hizmetlerin sonucu olduğunun altını çizdi.

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Anadolu’nun merkezinde ve İpek Yolu üzerinde yüzyıllardır ticaretin bir merkezi olan Kayseri’nin son zamanlarda her ay düzenli olarak kurulan fuarların bir tesadüf olmadığının altını çizdi.

Tüketiciler, araba, tarım ve mobilya, iş makineleri gibi birçok çeşitte konuda sık sık fuar açılan Kayseri’de bu fuarların bir müşteri potansiyelinin olduğunu ileten Büyükkılıç, Kayseri’nin bir ticaret, sağlık, tarım, spor, kış sporları, eğlence, toptan gıda, mobilya, tarih şehri olduğunu iletti. Çünkü bu üstünlüğün geçmiş olan yüzyıllar tarafından yapılan birikimin bir özelliği olduğunu aktardı.

Son zamanlarda birçok ürüne yönelik fuarların yapıldığını aktaran Büyükkılıç, Bu fuarların açılmasının Kayseri’nin bir ürün ve müşteri potansiyeline sahip bir şehir olmasının göstergesi olduğunu ileten Büyükkılıç, Bu gösterge de belediyelerin son zamanlarda yapmış olduğu yatırım ve hizmetlerin sonucudur dedi.

19 – 23 Nisan Tarihleri arasında Kayseri’de yapılacak olan Anadolu’nun gelmiş geçmiş en büyük mobilya Fuarı ile birlikte Kayseri’nin bir mobilya üretim merkezi olduğunu vurgulayan Büyükkılıç, bu fuara yabancı şirketlerin de katılım gerçekleştireceğini iletti.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir