Kayseri Haber / Yaşam / Forum Kayseri’de Hangi Mağazalar Var?

Forum Kayseri’de Hangi Mağazalar Var?

21 Aralık 2011 tarihi içerisinde çok büyük ve ihtişamlı bir törenle yaklaşık olarak 150.000 katılımcıyla kapılarını açmış olan Forum Kayseri AVM, toplam olarak 153.000 metrekare inşaat alanına sahiptir. Toplam 65.000 metrekare kiralanabilir alanı ve 2.000 araçlık otoparkı bulunmaktadır. Bünyesinde 200’den fazla mağaza bulundurmaktadır ve bu özelliğiyle Orta Anadolu’daki en büyük AVM unvanını almıştır.

Forum Kayseri, havaalanı – Erciyes yolu ve yeni yapılmış olan raylı sistem güzergahının üstündedir. Şehrin konut ve ticaret kullanımlarının birleşim noktasında yer almaktadır. Sadece Kayseri şehrine yönelik değil Sivas, Yozgat, Niğde, Kırşehir ve Nevşehir gibi komşu şehirleri de çerçeveleyen yaklaşık olarak 2.000.000 şahsa hitap etmekte olan ticari, kültürel ve sosyal bir cazibe merkezi halini almıştır.

Açıldığı günden beri aylık olarak 1.000.000 kişiden fazla ziyaretçi alan ve Kayseri’nin yaşam merkezi haline gelmiş olan Forum Kayseri, Kayseri’nin ilk yeşil AVM’si olarak gündeme gelmiştir. Şehir üzerinde BREEAM sertifikası almış ilk binadır. Forum Kayseri, ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak adına, bebek bakım odalarıyla çocuklu ailelere hizmet verirken, mescid, ATM, puset ve tekerlekli sandalye hizmeti, mama sandalyeleri, emanet odası, sağlık odası ve ücretsiz Wİ-Fİ hizmetleri sağlamaktadır.

Forum Kayseri’de Hangi Mağazalar Var? (Görsele Tıklayınız)

Forum Kayseri Nerede?

 

İlginizi Çekebilir

Donas Talas Şubesi Açıldı

Sevilen fast food zinciri Donas’ın Türkiye’deki 41. Kayseri’deki 5. şubesi Talas’ta açıldı. Atatürk Bulvarı üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir