Kayseri Haber / Yaşam / Forum Kayseri Servis Saatleri

Forum Kayseri Servis Saatleri

Dünyaca Ünlü Markalara ev sahipliği yapmakta olan Forum Kayseri, Modanın en  yeni trendlerini, eğlenceyi, lezzeti ve yeni deneyimle seçkin müşterilerine dünyayla aynı anda sunmaktadır. Her yeni günü, herkes tarafından heyecanla beklenmekte olan, taze bir başlangıç olarak görmekte olan Forum Kayseri, ziyaretçilerine alışveriş, sinema, eğlence, kafe, restoran, buluşma noktaları ve keyfe dair yeni tecrübeler sunmaktadır.

Forum Kayseri’nin ücretsiz servis hizmeti bulunmamaktadır.

Tramvay ile Forum Kayseri’ye ulaşım yapabilmek için;

Doğu Terminali durağından şehir merkezine doğru hareket etmekte olan tramvaya binip, Büyükşehir Belediye Durağında inmeniz gerekmektedir.

Organize Sanayi durağından şehir merkezine doğru hareket etmekte olan tramvaya binip, yine aynı şekilde Büyükşehir Belediye Durağında inmeniz gerekmektedir.

Otobüs ile Forum Kayseri’ye ulaşım yapabilmek için;

Sivas Caddesi güzergahından geçiş yapmakta olan tüm otobüslere binip, Büyükşehir Belediye Durağında inip, Forum Kayseri’ye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Mustafa Kemal Paşa güzergahından geçiş yapmakta olan tüm otobüslere binip yine Büyükşehir Belediye Durağında inip, Forum Kayseri’ye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otomobil ile Forum Kayseri’ye ulaşım yapabilmek için;

Talas ilçesi yönünden, şehir merkezine doğru gelirken havaalanı yönünü takip edip Forum Kayseri’ye ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezi yönünü takip ederek Forum Kayseri’ye ulaşım sağlayabilirsiniz. Belsin Yönünden Osman Kavuncu Bulvarı’na çıkış yapıp, Sivas caddesi istikametine düz bir şekilde giderek ulaşabilirsiniz, Sivas ve Malatya yolu yönünden gelirken Sivas Caddesi’ne çıkarak düz ilerleyerek ulaşım sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Donas Talas Şubesi Açıldı

Sevilen fast food zinciri Donas’ın Türkiye’deki 41. Kayseri’deki 5. şubesi Talas’ta açıldı. Atatürk Bulvarı üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir