Kayseri Haber / Yaşam / Forum Kayseri Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Forum Kayseri Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Modanın en yeni trendlerini, eğlenceyi, lüks hayatı, seçkin müşterilerine dünya ile eş zamanlı olarak sunan Forum Kayseri, Kayseri üzerinde yer alan en lüks, elit ve ziyaretçi sayısı yüksek olan AVM’ler arasında yer almaktadır.

Forum Kayseri’nin bulunduğu alan, halk arasında Kayseri’nin merkezi olarak kabul edilmekte olup, genel olarak adres tarifleri Forum Kayseri’ye göre şekillenmektedir. Ayrıca tramvayla hemen Forum Kayseri’nin önüne ulaşım yapmak mümkün. Kayseri’nin tramvay güzergahı bulunan herhangi bir yerden çarşı istikametine giden bir tramvaya bindikten sonra, Büyükşehir Belediye durağında inip, meydana bakan taraftan çıktığınızda direkt olarak Forum Kayseri’ye göreceksinizdir.

Forum Kayseri, geniş marka ağıyla birlikte birçok ihtiyaca cevap verecek nitelikte bir alışveriş merkezi olarak kendini gösterirken aynı zamanda bir yaşam merkezi olması da özellikleri arasında yer almaktadır.

Her gün düzenli olarak sabah saat 10:00’da kapılarını ziyaretçilerine açan Forum Kayseri, saat akşam 22:00 olduğunda mağazalarının kepenklerini kapatmaktadır. Forum Kayseri, ziyaretçilerine alışveriş, sinema, eğlence, kafe, restoran, buluşma noktaları ve keyfe dair yeni tecrübeler sunmaktadır.

Aynı zamanda Kayseri’de en çok toplanma mekanı olarak kendini gösteren Forum Kayseri terası, ziyaretçilerin birçok gereksinimini karşılamak amacıyla inşa edilmiştir. Eski Kayserispor Stadyumu’nun yerine inşa edilen Forum Kayseri, birçok kişinin de anılarının canlanmasına vesile olmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Donas Talas Şubesi Açıldı

Sevilen fast food zinciri Donas’ın Türkiye’deki 41. Kayseri’deki 5. şubesi Talas’ta açıldı. Atatürk Bulvarı üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir