Kayseri Haber / Kayseri / FIS Snowboard Dünya Kupası Finali de Erciyes’te Yapılıyor!

FIS Snowboard Dünya Kupası Finali de Erciyes’te Yapılıyor!

Kayseri, 4-5 Mart tarihleri arasında çok büyük bir organizasyon altına imzasını atacak. FIS Snowboard Dünya Kupasının efsane finali, Erciyes Kayak Merkezi Develi Kapı’da yapılıyor. Erciyes Develi Kapı’da dünya üzerinde yaşamakta olan en iyi 120 snowboard sporcusunu buluşturmak üzere düzenlenen yarış, aynı çerçevede kristal küre ödülünü kazananı da belirleyecek bir etap olacak.

Organizasyona ana sponsor olan firma Boydak Holding’de İstikbal markası altında Snowboard Worldcup Weekend adlı etkinlik yapacak. Boydak Holding CEO’su Ertunç Laçinel, Kayseri üzerinde böyle bir organizasyonun düzenlenmesinin kendileri adına çok büyük bir gurur kaynağı olduğunu aktardı ve Kendilerinin de Kayseri üzerinde düzenlenmekte olan bu etkinliğe desteklerinin sonsuz olduğunu açıkladı.

Ardından Laçinel, Kayseri’de yer alan Erciyes Kayak Merkezi’nin uluslararası sporlar kapsamında devamlı olarak boy göstermesinin kendilerinin haklı gurur kaynağı olduğunu belirtti. Türkiye’ye ve Kayseri’ye aynı zamanda da kış sporlarına büyük katkıları dokunacak olan bu organizasyonun en iyi şekilde geçmesi ve dünyaya örnek bir şekilde düzenlenmesi adına her türlü desteği vereceklerini açıkladı. Ardından amaçlarının herkesin keyifli zamanlar geçirerek eğlenmesi olduğunu belirtti.

Etkinliklerin 4 ve 5 Mart’ta düzenlenecek olduğunu aktaran Laçinel, 5 Mart tarihinde verilecek olan Ziynet Sali konserinin de bu etkinlikte yer alacağını belirtti. Kayseri’nin unutulmaz dakikalar, günler ve zamanlar yaşayacağından emin olduğunun altını çizdi.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir