Kayseri Haber / Gündem / Fırat Kalkanı Operasyonlarında Görev Yapan Askerden Kayseri’ye Selam!

Fırat Kalkanı Operasyonlarında Görev Yapan Askerden Kayseri’ye Selam!

Fırat Kalkanı Operasyonlarında görev yapmakta olan memleketi Kayserili uzman çavuş memleketine bir fotoğraf gönderdi. Fotoğrafla birlikte selamlarını da iletti. Bu selam neticesinde Kayseri yine duygulandı.

TSK, Fırat Kalkanı Harekatı’nın tam 171. gününde tespit edilmekte olan DEAŞ terör örgütüne yönelik hedefleri birer birer imha etmekteyken, askerler çok zor durumlarda görev yapmaya son hızlarıyla devam etmekteler. Bu kapsamda askerler, ailelerine, memleketlerine ve sevdiklerini selam göndermeyi de bunların arasında unutmayıp, ihmal etmiyorlar.

Bu çerçevede Kayseri Pınarbaşı Belediye Başkanı Dursun Ataş, Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında yapılan bir operasyon da görev yapmakta olan Kayseri’li uzman çavuşun, kendisine ve hemşerilerine iletmesi adına göndermiş olduğu selamı sosyal medya hesabı üzerinden iletti.

Havan topunun mermisinin üzerine yazılmış olan “El Bab dan Kayseri-Pınarbaşıya selam olsun” fotoğrafını paylaşan Atan, El Bab’ta Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında olan operasyonlarda görev almakta olan Pınarbaşılı Serkan Aydoğ’dan selam olduğunu sosyal medyadan duyurdu. Allah’tan yar ve yardımcı olmasını diledi.

DUALARLA CEVAP VERİLDİ

Ataş’ın sosyal medyada paylaştığı bu gönderi, takipçileri tarafından çok büyük rağbet gördü. Çok fazla vatandaş, Allah’tan yardımcı olmasını dileyerek dualarla yorumlar yazdı. Mehmetçiğin selamına Kayserililer dualarla cevabını verdi.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir