Kayseri Haber / Spor / Fatih Terim’e “Ne Olur Geri Dön” Seslenişi!

Fatih Terim’e “Ne Olur Geri Dön” Seslenişi!

Kopenhag’daki tarihi başarının kahramanları bir arada toplanıp anılarda kaybolmak amacıyla yolculuk yaptı. Fatih Terim, bunun üzerinden 17 yıl geçilmesine rağmen o günün kesinlikle unutulmazlar arasında yer alacağını, ilk olduğu ve Avrupa şampiyonu olunduğu için bu anın unutulmasının imkanının olmayacağını vurguladı.

Fatih Terim, Florya’dan tam ayrılırken çok büyük bir sürprizle karşı karşıya geldi. Dışarıda bekleyen bir grup taraftar, Fatih Terim’in aracının önünü kesip, “Gel artık İmparator. Ne olur Florya’ya geri dön. Sensiz Galatasaray olmuyor” diyerek tekrardan takımın başına geçmesi için seslerini yükselttiler. Yoğun ilgi karşısında duygulandığının farkına varılan Terim, minibüsün kapısını açtırdı, imza dağıttı ve fotoğraf çektirdi.

Plaket alırken Faruk Süren, Kendilerinin Galatasaray’a aşık oldukları için başarılı olduklarını belirtti. Ardından süren Dursun Özbek’e bakıp, Plaket almanın eleştiriyi engellemeyeceğini belirtti. Dursun Özbek ise, Plaketi rüşvet olarak vermiyoruz diyerek gülümsedi.

Faruk Süren, dün TRT Spor’da sorulara cevap verdi. Süren, 2000 yılında yapılan UEFA finaliyle ilgili Kopenhag’da çok korkunç bir şeye şahit olduğunu belirtti. Bazı Galatasaraylıların UEFA Kupası zaferine yürekten sevinmediğini gördüğünü ileten Süren, aynı zamanda mevcut yönetimin de politikaları üzerinde eleştiri yaptı.

İlginizi Çekebilir

2018 Yılının İlk Spor Kulübü Anayurt’ta Kuruldu!

Kayseri'de 2018 yılının ocak ayının sonlarına gelirken, 2018 yılının ilk kulübü hizmet vermeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir