Kayseri Haber / Gündem / ESN Yapı – Egepen İşbirliği Toplantısı Yapıldı!

ESN Yapı – Egepen İşbirliği Toplantısı Yapıldı!

ESN Yapı – Egepen işbirliği çerçevesinde dün Kayseri Radisson Blu Hotel’de gerçekleştirilen #profesyonELLER toplantısında, Egepen’in rakiplerinden ayrışmakta olduğu noktalar, PVC sektöründeki gelişmeler, projelerde yaratılacak olan farklılık ve avantajlar hakkında sunum yapıldı. Yaklaşık 2 saat devam eden sunumun ardından katılım gerçekleştiren misafirlere yemek ikramında bulunuldu.

Kayseri’nin ünlü müteahhitleri ve mimarlarının katılım gerçekleştirdiği toplantıda açılışı  ESN Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Halil Esen yaptı. Esen, gelen misafirlere davetlerini kabul ettikleri için teşekkürlerini iletti. Ardından ise firmanın kısaca tarihinden bahsederek sözlerine şu şekilde devam etti; “Kurulduğumuz günden itibaren firma olarak 3 konuyu kendimize ilke edindik. 1-Kaliteyi her zaman en üst seviyede tutmak, 2- Müşteri ilişkilerinde güven ve çözümü ilke edinmek, 3- Sürdürülebilir, yenilikçi ve disiplinli çalışmayı prensip haline getirmek. ESN Yapı olarak 2018 yılından itibaren bir dünya markası olan Egepen Deceuninck ile çözüm ortaklığı gerçekleştirip, Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi’nde üretim tesisimizi faaliyete geçirdik. Herkese hayırlı olması dileğiyle” Ardından ise Egepen Teknik Destek Kısım Müdürü Suat Yılmaz konuşmacı olarak yerini aldı. Yılmaz, Egepen tarafından üretilen ürünlerden, Egepen’in sağladığı ayrıcalıklardan ve kazandırdıklarından bahsetti. Neden Egepen? sorusunun ise tüm cevaplarını konuşması esnasında katılım gerçekleştiren mimar ve müteahhitlere iletti.

Programın sonlarına doğru Yılmaz, konuşmasının tamamladı ve katılımcılardan sorular aldı. Bayiliklere, fiyatlara vebirçok konuya değinen soruları cevaplayıp, katılımcıların aklındaki soru işaretlerinin kaldırılmasının ardından sunum bitti.

Sunumun bitmesiyle birlikte katılımcılara yemek ikramı yapıldı. Ardından ise katılımcılar ESN Yapı tarafından misafirlere özel hazırlanan çantaları hediye alarak salondan ayrıldılar.

ESN CAMBALKON&PENCERE
Esn Yapı Taah. Tic. San. Ltd. Şti firma açılımımız.
Şirketimizin 11/04/2018 Tarihinde gerçekleştirmiş olduğumuz EGEPEN PROFOSYONELLER BULUŞUYOR toplantımıza katılım sağladığınız için öncelikle teşekkür ederiz. Toplantımıza katılım sağlayan firma isimleri aşağıda sıralanmıştır.

Teşekkür ederiz …

FİRMA LİSTESİ
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ
ARVEN YAPI
GRUP AVENİR İNŞAAT
ERKUT İNŞAAT
AYDIN İNŞAAT
SOYLU İNŞAAT
AS-POL KONUT YAPI KOPERATİFİ
MEK MİMARLIK
KARYA YAPI
ATÖLYE 89 MİMARLIK
KONUT YAPI
ASLAN YAPI
AYATA İNŞAAT
CEYLAN İNŞAAT
DEMİRYÜREK İNŞAAT
MOZETA MİMARLIK
MAKİNTEK MÜHENDİSLİK
ŞAHİNKAYA İNŞAAT
ASLAN GAYRİMENKUL YATIRIM
MONARCH MİMARLIK
BİNAŞ MİMARLIK
AKMO İNŞAAT ENERJİ A.Ş
STANDART MİMARLIK
BOZDAĞ İNŞAAT
AYAN TARIM VE İNŞAAT
ÖZBURAK İNŞAAT
YAVUZ YAPI
DAĞTEKİN İNŞAAT
SAYLAK İNŞAAT
MÜSÜRLER İNŞAAT ELEKTİRİK A.Ş
ONURHAN YAPI
REFERANS İNŞAAT
KARAMETE İNŞAAT
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ
SEYİR YAPI
ERSOY PEN
AYDINLAR İNŞAAT
AR-GE YAPI
TUNÇ YAPI
GÜRLEKLER YAPI
KATAŞ KATRANCI İNŞAAT
DEVELİ İNŞAAT
K-S İNŞAAT
YURT YAPI
ÖZKANLAR İNŞAAT
EŞAL İNŞAAT
GÖZÜTOK YAPI
ÖZGEM YAPI
ÇELİK YAPI
PAYİDAR İNŞAAT
DVC OSMANLI İNŞAAT
Dİ İNŞAAT

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir