Kayseri Haber / Gündem / Eşini ve akrabasını bıçaklayan İranlı tutuklandı

Eşini ve akrabasını bıçaklayan İranlı tutuklandı

18 Ocak saat 03.30 civarında Kocasinan İlçesi Fevzi Çakmak Mahallesi Esen Sokak’ta gelişen olayda İran asıllı 34 yaşındaki Hamıdreza F. ailevi sorunlardan dolayı 32 yaşındaki eşi Sahar B. ile karşılıklı tartışmaya girdi.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle birlikte İran uyruklu 34 yaşındaki Hamıdreza F. eşi Sahar B. ile evde o an yer alan eşinin akrabası 27 yaşındaki Mohammedadalı B’yi eline geçirdiği bıçakla yaraladı.

Acilen hastaneye kaldırılıp tedavi altına alınan yaralıların hayati tehlikeyi atlattıkları öğrenilirken, şüpheli Hamıdreza F. polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Emniyette sorgu işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte Adliye’ye sevki gerçekleştirilen şüpheli Hamıdreza F. “kasten yaralama” suçuyla birlikte çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir