Kayseri Haber / Gündem / Eşini Bıçaklayan Koca Tutuklandı!

Eşini Bıçaklayan Koca Tutuklandı!

5 yıllık eşi Şerife Burcu Bıyık’la beraber akşam yemeği yedikleri anda çıkan sözlü tartışma sonrasında, tartışmanın bıçaklı kavgaya dönüşmesiyle birlikte yemek masasında ağır yaralanan Şerife Burcu Bıyık ve kendisi de yaralanan Sadık Bıyık tedavisinin sonrasında mahkemeye sevkedilmişti. Sadık Bıyık sevkedildiği mahkeme tarafından tutuklandı. İçki yüzünden ortaya çıktığı belirtilen bıçaklı kavga sonucunda ağır yaralanan Şerife Burcu Bıyık’ın tedavisi hala Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde devam ediyor.

Olay, 3 gün önce merkez Melikgazi İlçesi’ne bağlı Hürriyet Mahallesi Cengiz Topel Caddesi Fatih Apartmanı’nda bulunan dairede akşam saat 19:00 seyirlerinde gelişti. 24 yaşındaki Şerife Burcu Bıyık ve eşi 32 yaşındaki Sadık Bıyık, iddialar kapsamında yemek masasında sözlü tartışma içerisine girdiler ardından sözlü tartışmanın fiziksel şiddete döndüğü kavgada, çift bıçaklarla birbirine saldırdı.

Vücüdunun çeşitli yerlerine 7 bıçak darbesi alan Şerife Burcu Bıyık, yemek masasında kanlar içerisinde kaldı, eşi Sadık Bıyık ise yaralı halde evden kaçtı. Şerife Burcu Bıyık sağ koluna saplı olan bıçakla birlikte Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi’ne gönderildi. Sadık Bıyık ise sağ elinden yaralı bir şekilde Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Servisi’ne gönderildi.

Eşler arasında meydana gelen bıçaklı kavganın, Sadık Bıyık’ın çok uzun zamandır işsiz olduğu, olay akşamı, akşam yemeğinde rakı içmesi yüzünden eşinin “Paramız yok diyorsun, içki içiyorsun” sözlerinden sonra meydana geldiği belirlendi.

Tedavi sonrasında taburcusu yapılan Sadık Bıyık, Emniyet Genel Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerince gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi. Çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konulan Sadık Bıyık’ın eşi Şerife Burcu Bıyık’ın ise tedavisi hala devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir