Kayseri Haber / Eğitim / ERÜ Turizm Fakültesi İlk Mezunlarını Verdi, Kuşak Töreni Yapıldı!

ERÜ Turizm Fakültesi İlk Mezunlarını Verdi, Kuşak Töreni Yapıldı!

Turizm İşletmeciliği Otelcilik Yüksekokulu düzeyinde 8., fakülte düzeyinde ise ilk mezunlarını veren Erciyes Üniversitesi Turizm Fakültesi, mezuniyet töreni için Fakültenin konferans salonunu tercih etti. Törene, mezun olan 55 öğrencinin yanında, Erciyes Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Doğan, Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, İl Kültür ve Turizm Müdürü İsmet Taymuş, Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahit Cıngı ve çok sayıda veli, öğrenci katılım gerçekleştirdi.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Doğan, mezuniyet törenlerinin kendileri için hasat mevsimi olarak ön plana çıktığını ileterek, bu cübbelerin özel günlerde giyildiğini, fakat mutlaka da mezuniyet törenlerinde giyildiğini vurguladı. Yıllarca emek verilmiş fidanların yetiştiğini ve artık meyve vermeye başladıklarını iletti. Bu meyveye durmuş olan fidanlarda emeği olan herkese teşekkürlerini ileten Doğan, gençleri tebrik etti.

İlginizi Çekebilir

Rektöre Batmaz soruşturması

Erciyes Üniversitesi Rektörü Muhammet Güven ve yardımcısı Murat Doğan hakkında "FETÖ üyesi olmak" suçundan soruşturma başlatıldı. Dosyada, Güven'in FETÖ'nün sivil imamlarından Kemal Batmaz'ın ağabeyi Şakir Batmaz sayesinde rektörlüğe seçildiği bilgisi yer aldı. Seçim süreciyle ilgili tanık ifadeleri de dosyaya girdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir