Kayseri Haber / Kayseri / Erol Bedir: “Yarın Mutlaka 3 Puan Almalıyız”

Erol Bedir: “Yarın Mutlaka 3 Puan Almalıyız”

Spor Toto Süper Lig’in 31. haftasında Atiker Konyaspor’u misafir edecek olan Kayserispor, maçtan galibiyet ve beraberinde 3 puanla ayrılmak istiyor.

Kayserispor Başkanı Erol Bedir yapmış olduğu basın açıklamasında, diğer maçların sonucunu beklemek yerine kendilerinin maçı kazanmaya yönelik oynadıklarını ileterek, Bugün oynanacak olan maçın, bugüne kadar yapmış oldukları maçların bir anlam ifade edebilmesi için son durak gibi ön plana çıktığını vurguladı. Maçtan mutlaka 9 puan almalarının gerekli olduğunu ileten Bedir, Takımın ve teknik heyetin hiç olmadığı kadar hazır olduğunu belirtti.

Başkalarının yapacak olduğu maçların sonucunu beklemek yerine kendi göbeklerini kendileri kesmek adına bugün Kadir Has’ı tamamıyla doldurup, Kayseri şehrine yakışır bir şekilde tezahüratlarla inletmenin gerekli olduğunu belirten Bedir, Konyaspor’a deplasmana geldiğinin hissettirilmesi gerektiğinin altını çizdi. Sporcuların seyirciden enerji ve destek almasının gerekli olduğunu ve bunların öneminin çok fazla olduğunu kaydetti.

Durumu iyi olmayan taraftarların passoliglerinin ücretsiz olarak doldurulacağının da altını çizen Bedir, Bu bakımdan yarınki maça tüm Kayseri’yi davet ettiğini iletti. Zaten arkadaşlarının bir takım girişimlerde bulunduğunu belirten Bedir, Sponsorların müracaat ederek ekonomik durumu iyi olmayan passolig sahibi olan taraftarlara ücretsiz bilet vereceklerini söylediklerini aktardı. İmkanı olmayan taraftarların passolig büfelerine müracaatda bulunarak belirlenen tribünlerden ücretsiz olarak biletleri doldurulabilecek. Yarın tüm Kayseri halkı maça bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir