Kayseri Haber / Kayseri / Erol Bedir Taraftarın Konya Maçının Kahramanı Olacağını Vurguladı!

Erol Bedir Taraftarın Konya Maçının Kahramanı Olacağını Vurguladı!

Ligin ilk yarısında maddi ve manevi anlamda batma sürecine çok yaklaşan, oynadığı oyun ve topladığı puan açısından da ligde kalma adına tüm umutları tüketmiş olan Kayserispor, ikinci yarının başlamasıyla birlikte çok büyük bir çıkış yakalamış ve 7 maçlık bir seride futbol ve puan açısından tatmin edici sonuçlar alarak Türkiye gündeminde yer alıyordu. Arkasından oynadığı 4 maçta ise 0 puan alarak hem kendileri üzülmüş hem de taraftarları üzmüşlerdir. Bu olumsuz gidişatı yönetim olarak detaylı bir şekilde değerlendirip, bir kaç tedbirin yanında, teknik heyet değişikliğine de gidildiğini ve Mesut Bakkal ve ekibini iş başı yaptırdıklarını belirten Erol Bedir, Yeni teknik heyet beraberinde, kendine, arkadaşlarına ve yönetime inanan oyuncu grubuyla yeni bir başlangıç yapılacak olduğunu belirttiklerini hatırlatırken, takıma ve başarıya inanmayan, bu mücadeleye yüreği yetmeyen futbolcularla yolları tamamen ayırıp, ekip ruhuyla hareket edileceğini ve aynı zamanda sahada her şeyini ortaya koyacak olan futbolcularla yola devam edileceğini iletti.

Ardından Konyaspor maçının ne denli önem arz ettiğini, ligin 10.sırasında yer alan takımlada, 16. sırasında yer alan takımla da aralarında 6 puan olduğunu ve bu maçın çok önemli olduğunu iletti. Bundan dolayı Cuma günü saat 20.00’da yapılacak olan maça en iyi şartlarda hazırlanmakta olduklarını iletti. Bu olumlu şartlara eklenmesi gereken ise muhteşem taraftar desteğidir.  Kayseri’ye yakışan bir coşku ve centilmenlik beraberinde Kayserispor’a sahip çıkmak adına tribünlerin tıklım tıklım olması gerektiğini ve şimdiye kadar hep olduğu gibi, şuanda da 12.adamın görevi hakkıyla yerine getirmesi gerektiğini iletti.

 

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir