Kayseri Haber / Kayseri / Erol Bedir, Takımın Ligde Kalacağını Garantilediklerini Aktardı!

Erol Bedir, Takımın Ligde Kalacağını Garantilediklerini Aktardı!

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, konuyla ilgili yazılı açıklamada bulundu.

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, 2016 – 2017 yılı futbol sezonu ilk yarısı ve 2.yarısında, kulüple ilgili tüm konularda (mali yapı, sosyal ilişkiler, puan durumu, taraftar desteği, itibar ve ileriye yönelik umut) düşürülmüş olduğunu, en dip noktadan 2.yarı itibarıyla zirveye çıkmasının ve sezonun bitimine 3 hafta kala ligde kalacağının garanti hale gelmesinin mutluluğu ve sevinci içerisinde olduklarını vurguladı.

4-5 aylık zorlu ve stresli mücadelede tüm engelleri ortadan kaldırarak, var olan veya olması muhtemel olumsuzlukları yok ederek, kıskançlıkları, Kayserispor’un başarısız olması için yapılan tüm oyunları paylaşarak camianın keyfini çıkarmak istemediğini aktaran Bedir, Gelmiş oldukları noktayı ve kulübün anlık durumunu göz önüne alarak, her şeyi bir kenara bırakıp sevinmenin gerekli olduğunu, aynı zamanda Kayseri’nin hak ettiği bayram havasını yine Kayseri halkına yaşatmalı olduklarının altını çizdi.

Bu başarıların oluşmasında en az yönetim kadar stres yapan, emek veren, takımı desteklemekten asla vazgeçemeyen tribünleri doldurup destekleyen taraftarların da kalan 3 maçı korudan uzak ve keyifle izlemelerini temenni ettiğini iletti.

20 Mayıs Cumartesi günü saat 16.00’da Kadir Has’ta oynanacak olan Adanaspor maçına tüm Kayserispor camiasına beklediğini, yönetimle omuz omuza, gönül gönüle, takımla bütünleşmiş bir şekilde, coşkulu ve başarmanın mutluluğunu tadar bir halde maç izlemeye davet ettiğini aktardı.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir