Kayseri Haber / Kayseri / Erol Bedir, Lig’deki 17 Takımın da Kayserispor’un Rakibi Olduğunu Belirtti!

Erol Bedir, Lig’deki 17 Takımın da Kayserispor’un Rakibi Olduğunu Belirtti!

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, 12 Mart Pazar Günü, İstanbul’da Vodafone Arena’da Süper Lig lideri ve şampiyonu olan Beşiktaş ile karşılıklı mücadele içerisine girdiklerini ve bu kapsamda maç sonucunda 2-2 beraberlik yakalandığını bunun beraberinde ise şansız bir durumda son dakika yediği gol beraberinde 1 puana razı olduklarını iletti.

Kayserispor teknik heyetini, futbolcularını ve bu kapsamda emeği geçen tüm herkesi birer birer kutladıklarının altını çizdi.

Bu kapsamda medyada yayınlanan, bu konuya özel demeç verilmiş gibi yansıtma yapılarak, Erol Bedir’in ve Teknik Direktör Sergen Yalçın’nın, Beşiktaşlı olduğundan bahisle arasında meydana gelen İroni, espri ve Kayserispor’a güven kazandırmakta olan yazıların yanlış anlamalara yer açacağı sebebiyle açıklama kapsamına, kendisinin ve yönetimin deki hiçbirinin bir takım sempatizanı olarak bulunabileceği gibi aynı zamanda teknik direktör de mutlaka bir takımda futbol oynamış olabilir. Sergen Yalçın’ın 4 büyüklerin tamamı dahil olmak üzere, 6- 7 farklı takımda forma giydiğini belirtti.

Artı olarak, kendisinin ve yönetiminin, gözünden dahi sakınmış oldukları ve 7 gün 24 saat boyunca gecelerini gündüzlerine katarak tüm fedakarlıkları gözden çıkararak, taraftarın da desteğiyle birlikte Türkiye gündemine Kayserispor’un oturmasını başardıklarını aktardı.

Kayserispor’un Fenerbahçe, Galatasaray, Bursa, Rize galibiyetleri beraberinde son olarak ise Vodafone Arena’da Beşiktaş’a kök söktürerek çok başarılı bir çizelge izlemiş olduğunu açıklayan Bedir, Cumartesi günü 25.000 taraftar önünde oynanacak olan Gaziantepspor ve sonraki müsabakalarda bu başarıyı devam ettirmelerinin gerekli olduğuna değindi.

 

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir