Kayseri Haber / Kayseri / Erol Bedir: “Lig Yeni Başlıyor!”

Erol Bedir: “Lig Yeni Başlıyor!”

Kayserispor Kulubü Başkanı Erol Bedir, oynamış oldukları son 4 maç içerisinde topladıkları puanın 10 olduğunu kaydetti. Erol Bedir, Kayserispor’un hala ligde alt sıralarda ve sıkıntılı bölgede olduğuna dikkat çekerek, ligin Kayserispor için yeni başladığını belirtti.

Erol Bedir, 45 gün önce Kayserispor yoluna çıktıklarında, işlerinin zorluk derecesinin bilincinde, bulunmuş oldukları maddi ve manevi sportif konumdan kurtulmanın imkansız olduğunun farkında olduklarını belirtti. Fakat tüm bu farkındalıklara rağmen, başarıya son derece inançlı olduklarının altını çizdi.

Verilen destekler ve inanılmış olan yolda teknik ekip ve oyuncularla sıkı bir şekilde kenetlenmiş şekilde çalışmayı da beraberinde getirdiğini belirtti. Önceleri Kayserispor maçlarına 300 ila 500 seyirci katıldığını aktaran Bedir, Bursaspor maçında sahada yer alan taraftar sayısının 17.000 olduğunu belirtti. 90 Dakika boyunca küfürsüz ve hakaret içermeyen tezahüratlarıyla taraftarlar başarıda ki en  etkin rolü oynayan kişiler olmuştur dedi.

Maçı izlemeye gelemeyen taraftaların da tüm desteklerinin kendileriyle olduğunu belirten Bedir, bu güne kadar tüm her şeyin planlar dahilinde ilerlediğini belirtti. Kayserispor’un bu hafta Cuma günü karşı karşıya gelecek olduğu Çaykur Rizespor ve hemen sonrasında karşı karşıya geleceği Kasımpaşa maçlarının hayati önem taşıdığını aktaran Bedir, bu gerçeğin farkında olarak tüm hazırlıklarla devam ettiklerini belirtti.

Çaykur Rizespor maçında deplasmanda olmalarına rağmen, çok başarılı bir futbol oynamaları gerektiğini belirten Bedir, ardından Kasımpaşa maçına en az 25.000 taraftarla ve kesin 3 puan hedefiyle çıkılacağını kaydetti. Eğer bunların aksi olursa, şuana kadar alınmış olan galibiyetlerin hiçbir öneminin olmadığını vurguladı.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir