Kayseri Haber / Kayseri / Erkilet Dere Mahallesine Yeni Sosyal Tesisi
KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR, ERKİLET DERE MAHALLESİ'NE YAPILAN MODERN TESİSİN İNŞAAT ÇALIŞMALARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU. (İHA/KAYSERİ-İHA)

Erkilet Dere Mahallesine Yeni Sosyal Tesisi

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Erkilet Dere Mahallesinde inşaatı devam eden sosyal tesis hakkında bilgi aldı.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Sosyal tesisin açılmasıyla birlikte bu bölgenin daha çok gelişeceğini söyledi.

“ TESİS YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ ”

Başkan Çolakbayrakdar, yaptığı açıklamada “bu yılda tesisler yapmaya devam edeceklerini belirten Çolakbayrakdar.Erkilet Dere Mahallesi’ne modern bir sosyal tesis yapıyoruz. Yakında çalışmaları bitirerek, bölge sakinlerinin hizmetine açacağız. Tesiste yüzme havuzu ve fitness salonu v.b aktiviteler olacağını söyleyen Başkan Çolakbayrakdar. Hem de Kocasinan Akademi’nin de eğitim faaliyetlerini yürüteceği derslikler ve hemşerilerimin keyifli vakit geçirecekleri mekanlar olacak. Sosyal tesisimiz açıldığı zaman, bölgedeki herkese hizmet verecek.” Söyledi.

 

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir