Kayseri Haber / Gündem / ERK Gayrimenkul Talas Bulvarı’nda “38.Cadde AVM” İnşaatına Başlıyor!

ERK Gayrimenkul Talas Bulvarı’nda “38.Cadde AVM” İnşaatına Başlıyor!

Erk Gayrimenkul imzasıyla Talas Bulvar’da 38.Cadde AVM İnşaatına başlanıyor. Lansmanı Mayıs ayında gerçekleştirilecek olan projenin; cadde AVM ve konut stilinde inşa edilmesi beklentiler arasında yer alıyor.

Projeyle ilgili henüz net bir açıklama bulunmuyorken, gündeme geldiği 31 Ocak 2017 tarihinden beri, birçok kişi konuyla ilgili iddialarda bulundu.Geçen yıl  İKON TPU Mimarlık Grubunun imzasıyla paylaşımı yapılmış olan proje 38.Cadde halkın dikkatini çekmeyi başardı gibi.

Söz konusu proje Talas üzerinden Şehir Merkezi’ne doğru gidilirken Erciyes Üniversitesi’ne geçer geçmez karşıya gelen Maya Göz Hastanesinin sonrasında askeri arazinin hemen bitişiğinde bulunan büyük arazi üzerinde yapılıyor. Projenin temelleri atılmış durumda. Söz konusu İKON TPU Mimarlık Grubu tarafından paylaşılan görselin öneri projelerden biri olabileceği belirtiliyor.

Ulaşım projelerinin merkezinde yer alacak olan bu bölgede yakın zaman içerisinde Erciyes Üniversitesi Sağlık Kampüsü Hastaneleri ve Havaikmal Şehir Parkı, Yaşam Alanı projeleri oluşturulacak. Askeri alanların kentsel dönüşümüne yönelik tüm çalışmalar devam niteliğini koruyor. Bölge yakın geleceğin cazibe merkezi olma yolunda emin adımlarla geliştiriliyor.

Projeye hayata geçiren firma, çok başarılı bir yatırım altına imzasını atıyor. Tüm Kayseri halkı projeye hayırlı olsun dileklerini iletmekte.

Söz konusu AVM’nin Talas’ın git gide modernleşen haline daha da modernlik katması beklentiler arasında yer alıyor. Kayseri üzerinde şuanda Meysu Outlet, BYZ, Kayseri Park AVM, İpeksaray AVM, Forum Kayseri AVM yer almaktadır. Aynı zamanda İldem’de inşaatı devam eden bir AVM bulunurken, güncel olarak bir de Talas’a AVM yapılmaktadır.

 

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

4 yorumlar

  1. çok güzel görünüyor. yeri güzel ama fiyatı ne kadar olacak aceba? 700 – 800 bin lira civarı olursa düşünebiliriz.

  2. 38. Cadde projesi kayseriye yakışacak. Peki fiyatları nedir? Evler kaç oda? Lansmanı kaçırdım sanırım. Umarım villa fiyatında olmaz da biz de düşünürüz almayı.

  3. Bu pazar uğradım temmuzda satışının başlayacağını söylediniz satışlar başladığında bu adresten dönerseniz sevinirim

  4. M.Haluk KARAMAVUŞ

    Proje olarak ve yeri itibari ile güzel fiatı ve m2 si de öğrenebilirsek uygun bir ödeme olursa tabiki düşüne bilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir