Kayseri Haber / Kayseri / Erciyes’te Hangi Otelde Kalınır.

Erciyes’te Hangi Otelde Kalınır.

Kayseri’nin Beyaz Örtüsü Olan Erciyes’teki Oteller

Otel sıralamalarını otelde konaklamış olan misafirlerin vermiş olduğu puanlara ve yorumlara göre sıraladık işte hem konforu hem de çalışanları ile en iyi 7 otel.

Magna Pivot Erciyes

Erciyes’in en sevilen otellerinden biri olan Magna Pivot Erciyes hem konforu hem de çalışan insanları ile sizlere evinizdeymiş gibi hissettiriyor. Aktivitelere önem veren Magna Pivot Erciyes’te Snowpark, Snowtubing, Airboar gibi çok eğlenceli etkinlikler bulunmaktadır gecelik fiyatı 732 TL’den başlayan Magna Pivot Erciyes kalite ve konforun fiyat ile eş değer olduğunun bir göstergesidir.

Magna Chalet Erciyes

Erciyes’in sevilen otellerinden biri olan Magna Chealet Erciyes hem konforu hem de çalışan insanları ile sizlere evinizdeymiş gibi hissettiriyor. Hemen hemen Magna Pivot Erciyes ile aynı özelliklere sahip ve aktivitelere önem veren Magna Chealet Erciyes’te Snowpark, Snowtubing, Airboar gibi çok eğlenceli etkinlikler bulunmaktadır gecelik fiyatı 405 TL’den başlayan Magna Chealet Erciyes kalite ve konforun fiyat ile eş değer olduğunun bir kez daha gösteriyor.

Amalia Erciyes Boutique Hotel

2015 yılında hizmete giren Amalia Boutique Hotel yerli ve yabancı turistlerin beğenisini kazanmıştır. Erciyes’in sevilen otellerinden birisi olan Amalia Erciyes Boutique oteli sıcak ve samimi bir ortam sunmaktadır. Otelin gecelik fiyatı 184 TL’den başlamaktadır.

Ramada Resort Erciyes

Dünyaya adını duyuran Ramada Otelleri kış turizminin göz bebeği olan Erciyes’te de kurulmuştur peki Ramada Resort Erciyes’i neden seçmeliyim? İçerisinde birçok sosyal aktivite barındıran Ramada Resort Erciyes en konforlu oteller arasında geceliği 495 TL’den başlayan Ramada Resort en konforlu otellerimizden bir tanesidir.

Ramada Resort Erciyes’te Dağ ve göl manzarasını gören70 oda ve 2 kral dairesi bulunmaktadır. İçerisinde Havuz, Çocuk oyun alanı, Fitness salonu, Oyun aktivite alanı, Lavaza cafe gibi birçok aktiviteyi bünyesinde barındırmaktadır.

Mirada De Lago

Mirade De Lago’da bir başka otelimiz 3 gece ve üzeri konaklamalarınızda havaalanı ve otogar transferiniz ücretsiz bir şekilde karşılayan Mirada De Lago tüm konaklamarda ski Pass’ı ücretsiz bir şekilde temin etmektedir. Mirada De Lago’nun gecelik fiyatı 232 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.

 

Mirada Del Monte

Mirada Del Monte de başka bir otelimiz aynı Mirade De Lago da olduğu gibi otelde  3 gece ve üzeri konaklamalarınızda hava alanı ve otogar transferiniz ücretsiz bir şekilde karşılayan Mirada Del Monte tüm konaklamarınızda ski pass’ı ücretsiz bir şekilde temin etmektedir. Beğenilen otel olan Mirada Del Monte’nin gecelik 363 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.

Grand Eras Erciyes

Erciyes’in en köklü otellerinden birisi olan Grand Eras Erciyes bünyesinde Sauna, Masaj, Kapalı yüzme havuzu, Akşam eğlencesi gibi eğlencelerde barındırmaktır. Geceliği 139 TL’den başlayan fiyatları ile satışa sunulmaktadır.

Fiyatlar değişiklik gösterebilir erken rezervasyon veya hafta içi alacağınız odalar daha uygun fiyata gelebilir. Erciyes’teki oteller ve fiyatları, en konforlu otelden başlayarak yazdık. Umarım yardımcı olabilmişizdir.

 

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir