Kayseri Haber / Gündem / Erciyes Üniversitesi Sabancı Kültür Sitesi’nde İletişim Semineri Düzenlendi!

Erciyes Üniversitesi Sabancı Kültür Sitesi’nde İletişim Semineri Düzenlendi!

Kayseri Mesleği Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK) Erciyes Üniversitesi Sabancı Kültür Sitesi’nde İletişim Semineri Düzenledi.

KAYMEK aracılığıyla düzenlenmiş olan seminere TRT’nin ünlü spikerleri arasında yer alan Zafer Kiraz konuşmacı olarak katılım gerçekleştirirken, İletişime Dair Her Şey başlığıyla düzenlenen seminere katılım yoğunlukla gençler tarafındandı.

Seminer kapsamında iletişimle ilgili bilgi aktarımı yapan Kiraz, günde bir kez derin nefes alıp vermenin ve bunu 1 ay boyunca sürekli tekrarlamanın heyecanı yok edeceğini belirtti. Seminerde televizyonlarda gördüğümüz dünya liderlerinin iletişimleriyle alakalı konularına değinen Kiraz, bütün dünya liderlerinin iletişimle ilgili özel eğitim almış olduklarını ve bu eğitimi harfi harfine uyguladıklarını vurguladı.

Seminerin ardından katılımcılara belge dağıldı. KAYMEK Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları Müdürü Mürşide Gonca Aslan da Zafer Kiraz’a vermiş olduğu bilgilerden dolayı minettar olduğunu ve teşekkür ettiğini belirtti.

Ardından yine KAYMEK kurslarında öğrencilik yapan bireylerin yapmış olduğu bir tabloyu seminer de iletişim konusunda dinleyicileri en ince ayrıntısına kadar bilgilendirmiş olan TRT Spikeri Zafer Kiraz’a armağan etti.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir