Kayseri Haber / Medya / Elif Aksu, Sevgisiyle Gittiği İbiza Tatilinde Ehliyetsiz Trafik Kazasına Karıştı!

Elif Aksu, Sevgisiyle Gittiği İbiza Tatilinde Ehliyetsiz Trafik Kazasına Karıştı!

512.000 $ değerindeki Ferrari marka lüks otomobille kokain etkisi altındayken kazaya karışan Aksu, ardından ise bölgeyi erkek arkadaşının özel uçağıyla birlikte terk etmeye çalışırken polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı.

İddiaya göre Aksu, Ferrarisi’nin sürücü koltuğundayken bir kamyona çarptı. Ardından ise olay yerinden hızlı bir şekilde kaçıp adadan uçakla uzaklaşma arzusuna kapıldı. Sürücü ehliyetinin bulunmadığı öğrenilen Aksu’nun yapılan tahlillerin ardından kokain etkisinde olduğu edinilen bilgiler arasında yer aldı. Aksu’nun olay esnasında ismi açıklanmayan 44 yaşındaki Suudi – İngiliz erkek arkadaşıyla beraber olduğu bilgisine ulaşıldı.

İsviçre merkezli Munich model ajansına bağlı olarak çalışan modelin kefaletle serbest kaldığı fakat soruşturmanın devam ettirileceği öğrenildi. Sevgilisinin ise Aksu gözaltına alındığı an itibarıyla adayı terk ettiği öğrenildi.

Ferrarisi ile kazaya karışan ve kefaletle nezarete girmekten  kurtulan Elif Aksu, Viyana’daki Nex Company, Londra’daki Storm Models ve Tokyo’daki Cinq Deux ajanslarıyla modellik konusunda ortak bir çalışma yürüterek kariyerine büyük bir hızla devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Saba Tümer Şok Geçirdi!

Ünlü sunucu Saba Tümer'in eski eniştesi Hasan Yamaç, İzmir Çeşme'de silahla kendi kafasına ateş etti ve intihar girişiminde bulundu. Hasan Yamaç, hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Şuanda hayati riski devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir