Kayseri Haber / Medya / Ebru Şallı 500.000 TL’lik Teklif Aldı!

Ebru Şallı 500.000 TL’lik Teklif Aldı!

Posta tarafından paylaşılan habere göre, Ebru Şallı’dan bu yaz için Azeri ünlü işadamı Mübariz Mansimov’un Bodrum Yalıkavak’taki bulunan otelinde 3 ay boyunca haftanın 6 günü, günde 2 defa pilates dersleri vermesi istendi.

Plajda ve havuzda poz verip aynı zamanda otelin reklamın da yapacak olan Ebru Şallı, toplam olarak 500.000 TL kazanacak olduğu 3 aylık işi hiç düşünmeden direkt olarak kabul etti.

Ünlü manken ve çocukları için otelde bir de suit tahsis edilecek.

Ebru Şallı, 15 Ocak 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmış olup, İstanbul Nişantaşı Kız Lisesi’nden 1996 yılında mezun olarak tahsil hayatını tamamen sonlandırmıştır.

1993 yılında fotomodellik yapmaya başlayan Şallı, 1995 yılında gerçekleştirilen Queen Of Turkey yarışmasında Türkiye güzeli seçildikten sonra, 1995 ile 2003 yılları arasında mankenlik yapmış olup, ardından ise yine aynı dönemde mankenliğinin yanında fotomodellik ve sunuculuk da yapmıştır.

Pilates için egzersiz videosu hazırlayan Şalı, 2006 Mayıs tarihinden itibaren TV8 Kanalında yer alan Ebru’nun Mutfağı adlı programda sunuculuk yaptı ve Beyaz TV’de Ebruli adlı programda da sunuculuğuna devam etti.

İlginizi Çekebilir

Saba Tümer Şok Geçirdi!

Ünlü sunucu Saba Tümer'in eski eniştesi Hasan Yamaç, İzmir Çeşme'de silahla kendi kafasına ateş etti ve intihar girişiminde bulundu. Hasan Yamaç, hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Şuanda hayati riski devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir