Kayseri Haber / Gündem / Düşen Ayakkabısını Almak İçin Kızılırmak’a Giren Çocuk Boğuldu!

Düşen Ayakkabısını Almak İçin Kızılırmak’a Giren Çocuk Boğuldu!

Suların içerisinde birdenbire boğulan çocuğun arama kurtarma çalışmaları büyük bir hızla devam ediyor.

Alınan bilgilere göre, Kayseri – Ankara karayolu 15. kilometresi Yemliha Köyü’nün hemen yakın konumlarında yer alan bir bölgede gelişen olay sonucunda Kızılırmak’ta balık tutmak için bulunan 3 arkadaştan Ç.Ö.’nün (14) ayakkabısı ırmağa düştü. Ayakkabısını almak için ırmağın içerisine giren Ç.Ö, bir daha ırmaktan geri çıkamadı.

Arkadaşlarının durumu polis ve 112 acil sağlık ekiplerine bildirmesinin üzerine olay yerine jandarma, sağlık, AFAD, UMKE ve Turkuaz Arama Kurtarma ekipleri sevk edildi. Ekiplerin Ç.Ö.’yi arama çalışmaları hala büyük bir hızla devam ediyor.

14 yaşındaki Ç.Ö. ayakkabısını alma amacıyla girdiği ırmaktan, hala çıkamadı. 2 arkadaşı ise, birdenbire gözden kaybolduğunu ve Ç.Ö.’yi göremediklerini anlatırken, 10 dakika sonra hiçbir yerden ses seda çıkmayınca, hemen acil sağlık ekipleri ve polis ekiplerine durumu bildirdiklerini belirttiler.

Balık tutmak amacıyla gittikleri Kızılırmak’da ailelerin korkusu ise çocuklarının cansız bedenini görmek. Arama kurtarma ekiplerinin çalışmaları hala büyük bir hızla devam ediyor, sağ bir şekilde bulmak için elinden gelen her şeyi yapan arama kurtarma ekipleri tüm imkanlarını seferber ediyor.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir