Kayseri Haber / Gündem / Dualar, Vatan Evlatları İçin! Afrin…

Dualar, Vatan Evlatları İçin! Afrin…

Hunat Camii’nde başta Afrin olmak üzere, hain terörle mücadele etmekte olan tüm askerlerimiz ve güvenlik güçlerimiz için Kuran-ı Kerim okunarak dualar edildi. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’de binlerce Kayseriliyle birlikte bu anlam yüklü programa katılım gerçekleştirerek, vatan evlatlarımız için dualar okudu.

Kayserililer sabah namazında Hunat Camii’nde bir araya geldiler. “Dualar Kahraman Mehmetçik İçin” adlı program çerçevesi dahilinde sabah namazının ardından dualar toplandı ve Kuran-ı Kerim okundu.

Programa katılım gerçekleştirenler arasında Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in yanı sıra, Enerji ve Tabi Kaynaklar Eski Bakanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, AK Parti Kayseri İl Başkanı Hüseyin  Cahit Özden, ilçe belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş yer alıyordu.

Programa genç Kaymek öğrencileri de katılım gerçekleştirerek Afrin mehmetçikleri için teker teker dua ettiler. İl Müftüsü Şahin Güven tarafından okunan Kuran-ı Kerim’in sonrasında Afrin’de önem boyutu çok yüksek ve riskli bir operasyon altına imza atan Kahraman Türk askerleri için dualar ettirdi. Şehitlerimiz için Allah’tan rahmet dilendi ve gazilerimize acil şifalar dilekleri temenni edildi.

Hunat Camii’nde kılınan sabah namazı ve duaların hemen sonrasında programa katılım gerçekleştiren tüm vatandaşlara Büyükşehir Belediyesi tarafından sıcak çorba ikramı yapıldı.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir